AK PARTİLİ BAŞKAN SAADET PARTİSİ ADAYI OLUYOR!

Ak Partili Başkan Saadet Partisi Adayı Oluyor!
Tarih:
06 Aralık 2013
Okunma:
3488

Ak Parti’den istifa eden Belediye Başkanı Serdar Atalay bugün Saadet Partisi’ne katılacak.

Yücel Barakgazi’nin Ak Parti Bingöl Belediye Başkan Adayı seçilmesinden sonra Ak Parti’den istifa eden Belediye Başkanı Serdar Atalay bugün Cuma namazı sonrasında Saadet Partisi Bingöl İl Başkanlığı’na adaylık müracaatında bulunacak.

Saat 13.00’de çok sayıda kişiyle birlikte SP’ye katılacak olan Atalay, SP’nin Bingöl Belediye Başkan Adayı olacak. Atalay’ın SP’den aday olması halinde Bingöl’de ilk defa bir yerel seçimde oy ağırlığı olan 4 bloklu bir seçim yaşanacak. 

Şuana kadar sadece Ak Parti’nin adayını açıkladığı Bingöl’de BDP ve Hüda Par’da sessizlik hâkim. BDP cephesinde Dr. İlhan Çakabay’ın ismi geçerken, Hüda Par’da ise kimin aday gösterileceği bilinmiyor.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 14 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
vatandaşş
akp bitiyor saadet geliyor
SAADETLİ TÜRKİYE
YAŞANABİLİR TÜRKİYE, YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE VE YENİ BİR DÜNYANIN KURULMASI İÇİN AKP Lİ CHP Lİ MHP Lİ KARDEŞLERİMİ SAADET PARTİSİNE DESTEK OLMAYA ÇAĞIRIYORUM...ALLAHA EMANET OLUN...
Ugurtan
Buarada SAADET e de basarilar diliyorum. SAADET e verilen her oy AKPKK nin basina bir balyoz gibi inmektir. Bence AKPKK yi bitirebilecek tek parti de o. CHP 3 dönemdir AKP nin ekmegine yag sürüp dürüyor. Ey solcular SAADET e oy verin AKPKK dan kurtulalim!
Ugurtan
Ersin Tunay sen ay da yasiyorsun herhalde? Tayyip Hocasinin yolundan gitseydi bikere Milli Görüs Hareketini bölmezdi. Keza Numan Kurtulmus ve benzerleri de buna dahil. Ama belki birgün tayyip bile adam olur ama senin gibi solcular bi yere gelebilir mi bilmiyorum.
ridvan
Hadi ordan biz abd ambargosuna ve ecevite ragmenkibrisi fethettik sizne konusyosunuz.fikir sahibi olmadan soz sahibi olmayin
Ağda
Saadet Partisi bu seçimlerde doğru adaylarla yarışırsa iyi sonuçlar alabilir.Zira AKP denen Kutsal İttifak dağılıyor.Millevvekili İstifaları,Bld.Başkan İstifaları,Cemaat,Taraf ve Dershaneler ile olan kavgalar buna işaret ediyor.
Ersin Tunay
"Ridvan"önce at gözlügünü cikar cevrene bak,birde yalaka TV leri izleme o zaman anlarsin.Erbakan zihniyeti degilmi güzel dinimizi kindar hale getiren.Ülkemizi ABD-AB-OTAN'a satan Cumhuriyet ve Atatürk düsmanligi yapip halki kutuplastiran ayni zihniyettir.Cunkü Tayyibin Hocasi Erbakandir.
rıdvancıgım
akp saadet =irtica, erbakan tayyip=nota ürünü akp saadete beş on vekil kontejya versin alyına tayyip der referandumda akp yi destekleyen genel bşk.nınız şu an kim tahmin et rıdvan akp genl bşk.yardımcısı(NUMAN KURTULMUŞ)bu örnek seni akıllandırır belki rdvn
Rıdvan
Hala AKp ile Saadete aynı diyen zavallıları görüyoruz.Asıl aynı olan aranızda hiçbir fark olmayan CHP ile AKP dir.Siz ikinizde ABD cisiniz,ikinizde NATO cusunuz ikinizde faizcisiniz ikinizde AB cisiniz.Farkınız ne sizin söyleyin bakalım
lale
doğu halkı dindardır,bölücü değil. bugüne kadar dinle kandırıldılar,ümmetçilikle çoşturuldular fakat amaç ümmet değil bölmekti. doğulular da pkkyı sevmez,fakat sanki pkk kürtleri temsil ediyormuş gibi işbirliği yaptılar. doğu uyandı!
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör