AK PARTİLİLER TOPLU OLARAK MHP SAFLARINA KATILDI

Ak Partililer toplu olarak MHP saflarına katıldı
Tarih:
27 Ekim 2015
Okunma:
10071

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ın gecesini gündüzüne katarak yürüttüğü seçim sürecinde partiye sürekli katılımlar sağlanması MHP tabanında büyük moral buluyor. Son olarak AKP Ceyhan İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Aysun Boyama da, 280 arkadaşıyla birlikte MHP saflarına katıldı.

Yaklaşık bir hafta sonra yapılacak olan 1 Kasım seçimlerine sürekli yeni katılımlarla Adana’da güçlenerek yürüyen Milliyetçi Hareket Partisi’ne toplu bir katılım da Ceyhan’da gerçekleşti.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ın teşkilatlarla ve adaylarla birlikte mesai mefhumu gözetmeden yürüttüğü seçim sürecinde MHP’ye her geçen gün yeni katılımların olması özellikle tabanda yüzleri güldürüyor, moral veriyor.
Kozan’da son olarak muhtarların, Pozantı’da ise CHP Belediye Meclis Üyesi Yalçın Gürgen, AKP Pozantı İlçe Kadın Kolları yöneticisi Halide Kar ve ailesi ile 300 kişinin katılım yaptığı MHP’ye yine kitlesel bir iltihak Ceyhan’dan geldi.

CEYHAN’DA 280 KİŞİ KATILDI
Partisinden istifa eden AKP Ceyhan İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Aysun Boyama, 280 arkadaşıyla birlikte MHP’ye katıldı. MHP Ceyhan İlçe Başkanı Avukat Semih Aksoy’un ev sahipliğinde düzenlenen törende büyük coşku yaşandı.

ROZETİ SÖZLÜ TAKTI
Boyama’nın üç hilal rozetini Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü taktı. Milletvekili Adayları Mehmet Ali Arslan ve Hüseyin Yıldırım’ın da hazır bulunduğu törende Sözlü, Boyama ve arkadaşlarını tebrik etti. MHP Ceyhan İlçe Başkanı Semih Aksoy da, siyasi iktidardan kaynaklanan ülkenin içinde bulunduğu büyük ve ağır sorunların üstesinden ancak sarsılmaz milliyetçi bir iradenin gelebileceğini kaydederek “Bunun yegane adresi ise Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Partimize yeni katılan, bize güç veren sizleri ve değerli arkadaşlarınızı yürekten kutluyorum. İnşallah bu katılımlar devam edecektir.” dedi.

 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 10 Yorum

Antepli
Yine yalan haber karalama trolleri kullansın diye:)akp%47ye geldi chp karalama trolleri kudurun.
ahmet ok
Yanlış yere geçmişler hacı, ana partiden yalak stepne partiye dönüş yapmışlar ta başka kim alır bunları bir kere damgalanmışlar.
Ccc MHP ccC*
Akp sürekli küçülüyor Kardeşlerimiz geçte olsa durumu anlıyor ve uzaklaşıyorlar bu ne üdüğü belli olmayanlardan.Akp li insanımzın kardeşiyiz.Biz Akp denen Emperyalist uşaklarının karşısındayız.Sadece amacımız doğruları söylemek bizde Atatürkçüyüz Ve Elhamdürüllah Müslümanız'da Ama sorguluyoruz.
ali
Hiçbirine guvenim kalmadı oy kullanmayı bile düşünmüyorum soguttular artık
ali
Hiçbirine guvenim kalmadı oy kullanmayı bile düşünmüyorum soguttular artık
samet
birakın duzen partilerini bu ulkenin kurtulmasını istiyorsan musluman turk evladıysan erbakanın partisini desdeklemek zorundasın tek abd ye ve ab ye karşı tek parti saadet partisi diyerleri menfaatcı ve yalancılar uyan millet yoksa toprak ayağımızdan kayıyor
MHP YE KATILIM
Aslında başlıkta yanlışlık var .280 kişi değil 580 kişi(280+300) akp den ayrılıp MHP ye katıldı.Yalandan diyorlar ki örneğin MHP den şu kadar kişi akp ye katıldı.Bir bakıyorsun ki katılanların başındaki kişi dahaaaaaaaaa 2009 dan beri akp üyesi .Milleti kandırmayın bari ey iktidar partisi.
zeynep
yalan dolan ile yapılan siyaset yerin dibine batcaklar inşaalah akpkk 46 yılık dürüst siyasete mhp ye bende bir akp li olarak mhp ye katıldım hayırlı olur inşalah
izmir de var
Farklı patilerden izmirde 100ün üzerinde MHP ye katılım var..Mesela sabah gazetesi sadece akpye katılanı yazıyor, akpden gidenlerin haddi hesabı yok
Değnekçi olmasalar sevineceğim.
Umarım bu katılımlar 1 Kasım sonrasında ağır ithamlarla hain dedikleri ile hemhal olmaya dönüşmez. Muhafazakarlara artık hiç güvenim kalmadı.

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör