AKİT GAZETESİ, ANKET SONUCUNA GÖRE MEMURLARI İTHAM ETTİ!

Akit Gazetesi, anket sonucuna göre memurları itham etti!
Tarih:
14 Mart 2015
Okunma:
3608

Hükümete yakınlığıyla ve Ak Parti icraatlarını koşulsuz şartsız savunmasıyla tanınan muhafazakar medya organı akit'in son yapılan anketlerin snuçlarını veriş tarzı tartışma yarattı.

Akit Gazetesi'nin resmi sitesinde yer alan haberde dün yayınlanan Ada Araştırma Şirketi anket sonuçları vardı. Gazete habere "İşte CHP'nin devlet içinde kadrolaştığını ortaya koyan anket" şeklinde başlık attı. Haberin özetinde şu ibareler yer aldı: "Ada Araştırma Şirketi yaptığı son anketi yayınladı. Yayınlanan ankete göre, CHP’ye oy veren memurların oranı, AK Parti’ye ve MHP’ye oy veren memurlardan iki kat fazla olması CHP'nin devlet içinde kadrolaşmasını gözler önüne sererken 'Ele verir talkını, kendi yutar salkımı' yorumlarına neden oldu. "
Hükümete yakın bir yayın organında aket sonuçlarından yola çıkarak, memurların tercihlerine saygısızlık yapıldığı, ve bu haberlerle işçi ve memurların rencide edildiğinden sosyal medyada, anket sonuçlarının veriliş tarzına tepki gösterildi.

İşte Akit'in o haberi:

http://secimanketi.tv/2015-genel-secimleri/akit-gazete.jpg


Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 9 Yorum

Anti Akp
işid'cilerin gazetesi,hertürlü ahlaksızlık edepsizlik mevcuttur bu namussuzlarda..
serdar
Akit gazetesi dini kullanbrak cahil yobaz halka siyasi yalan ve iftiralar dayatan hainlerin ve din hokkabazlarının yer aldığı soytarı gazetesidir. Bunların ahlak ve şeref inancı otobanda vucudunu satan bayanlarınkinden daha kirli ve adi değilse bende insan değilim
arslanlar
yalandan kim ölmüs yalan ve iftira örgütü sebekeleri is basinda yalakalar
turkiye
bu komik deliller bir yasinda maymunu bile kandirmaz. diyelim ki dogru mesela.tamam simdi ne yapalim? Akepeye mi oy verelim yani??? akepe hele torpil listelerini bir yalanlasin(yalanlayamadi). kendi gozlerinde bir avuc kili gormuyorla baskalarin yogurtunda kil ariyorlar bu akepeliler.
Khan
Ulan memur dilediği partiye oy verir,bunları CHP bilerek mi soktu bu kadrolara? Ayrıca ola ki CHP devlette kadrolaşmak istesin ; hükumet sizde değil mi lan engel olun,utanmazlar...
halk
Bir anlat yapıyorlar milleti rencide ediyorlar
akit
bu gazeteyi okuyan var mi :D
yalan
yalan haber akitte din diyor ama alkalrı yok artık vatandaşlar size ve yandaş kanallarınıza inanmıyor artık yemiyoruz bizde dindarız ama ak partiyi istemiyoruz böyle biline
hasan subaşı
doğrudur,daha 12 sene evveline kadar devler memurlarının tamamına yakını chp idoolojisinde idi örnek yargı ve tsk..

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör