ANAR ARAŞTIRMA ŞİRKETİNİN MÜDÜRÜ AÇIKLADI!

Anar Araştırma Şirketinin Müdürü Açıkladı!
Tarih:
01 Ocak 2014
Okunma:
9182

17 Aralık operasyonu ile siyaseti itibarsızlaştırma ve yön verme girişiminin ardından AK Parti'nin oy oranlarında değişim olacak mı?

AK Parti'nin anketlerini de yapan ANAR Genel Müdürü Dr. İbrahim Uslu, canlı yayında 17 Aralık operasyonu ile birlikte AK Parti'nin oy oranı nasıl etkileneceğini değerlendirdi.

İbrahim Uslu, özetle şöyle konuştu; 'AK Parti'nin seçmeni sadakatli. Bu tür siyasi operasyonlar oy oranını etkilemiyor. AK Parti'nin oy oranları değişmeyecektir. Daha önce ki seçimlerde bu da gözlenmiştir. Daha gözlemci bir seçmen var. Bunu biz 27 Nisan muhtırasında gözledik. 2002'de olan tamamen halk darbesiydi. Seçmen artık doğrudan bir aktör. Demokratikleşme konusunda da çözüm süreci süresinde de seçmen siyaseti diyan etti. Burada da dizayn edeceğini düşünüyorum. Kararsız seçmenlerin siyasal dengeleri değiştirmeyecek şekilde dağılıyor.

Haber7'de yer alan habere göre; Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı saldırısı. Burada milli olmayan gayri milli bir cuntayla cumhuriyet tarihinde ilk kez bir iktidar mücadele veriyor. Hükümet şu ana kadar buna çok iyi direndi. Uluslararası lobilerin buna nasıl destek verdiklerini görüyoruz. Burada gayri milli bir cuntayla hükümet mücadele veriyor. Hükümet bunun önünde durduğu için ne kadar güçlü olduğunu hissetmiyoruz.

Bu olaylar muhalefe başarı sağlamaz. Belli aktörleri partiye bağlayarak bu başarıyı sağlayamazlar. Çok ufak tefek etki edebilir ancak Türkiye genelini etkilemez. Bir kaç belediye alabilir ama cumhurbaşkanlığı ve genel sçeimleri etkilemez. CHP'de değişim gerçekleşirse ancak o zaman olumlu sonuçlar alabilir.'

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 40 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
mehmet akinci
Ak parti istanbulda % 45 le alir. Kendimizi kandirmayalim. 3 secimdir hadi bi umut ama nafile.
mehmet akinci
Ak parti istanbulda % 45 le alir. Kendimizi kandirmayalim. 3 secimdir hadi bi umut ama nafile.
KARA
tesadüfen gözüm bir habere takıldı internete sansür dedim kim vermiş bu öneriyi 2003 de akp ye katılmış vekil Zeynep Karahan Uslu vermiş.kadın dr ibrahim uslunun karısıymış dr. ibrahim uslu 2004 yılından beri ANAR araştırma Genel Müdürü. yani müdür kadrolu çalışan
NEHIR SEREF
AKP YI DESTEKLIYELIM ARKADASLAR.CUNKU AKP KADAR TURKIYEYE BASKA BIR PARTI ZARAR VEREMEZ.KURTLER LUTFEN DESTEKLEYIN.
FUZULİ
SATMADIK YER KALMAYICAYA KADAR AKP ARKADAŞ BEN MAGDURUM ASKARİ ÜCRETLE CANIM ÇIKIYO KÖLE OLMUŞUM HABERİM YOK KİMİM KÖLESİ ,TELEKOM YOK TEKEL YOK PETROL OFİSİ YOK TEDAŞ YOK 123 TANE DEV KURULUŞ YABANCILARIN ELİNDE YİNE AKP
YİNEDE AKP
A KP DESTEKLIYORUZ GUNEYDOĞUDA KANI..ANNEELERİN GÖSYAŞLARINI DURDURDU YETMEZMİ .BATIDA BUYUK ŞEHIRLERDE NE KADAR KÜRD VATANDAŞ VARSA OYUNU A.K.P.. VERSİN
ozan kurt
parti ile futbol takımını karıştırmamak lazım. Partide sadakat olmaz. yanlış yapılıyorsa vurursun tekmeyi, oy verdiğin partinin icraatlarını beyenmiyorsan altarnatifleri değerlendirirsin. üç dönemdir verdiğim partiye oy vermeyeceğim.
AKPLİİİİİ
kim ne derse desin ... bak göreceksiniz cemaat kendi kendini bitirecek ve AKP burada en karlı çıkacak olndır . türk milleti bu oyunları gördü gezi parkında AKP bu sayede oylarını ARTIRACAKTIR.
gözüyle yolsuzluk görmek isteyen adam a
Cal sana katiliyorum, adam yolsuzluk esnanisinda orada bulunmak ve gözüyle olaya sahid olmaya kadar götürüyorsa bu olayi o adamdan ne köy olur ne kasaba.Duvara konussan o adamdan daha cok laf anlar..o adama gerizekali demek bile gerizekaliya hakaret sayilir..
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör