ANKARA VE İLÇELERİNDE 2019 SEÇİM ANKETLERİNDE SON DURUM

Ankara ve ilçelerinde 2019 seçim anketlerinde son durum
Tarih:
04 Şubat 2019
Okunma:
37755

31 Mart 2019 Belediye seçimleri için partilerin adaylarının büyük ölçüde belli olmasıyla başkanlık yarışı da iyice kızıştı. Hangi partiden, kim önde? Mansur Yavaş'ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı anketinde önde olduğu, ilçelerde de kıyasıya bir yarışın devam ettiğini görüyoruz. Cumhur İttifakı adayları mı yoksa Millet İttifakı adayları mı kazanacak?

Başta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı olmak üzere Akyurt (Merkez İlçe) Altındağ (Merkez İlçe), Ayaş (Merkez İlçe), Bala (Merkez İlçe), Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya (Merkez İlçe), Çubuk (Merkez İlçe), Elmadağ (Merkez İlçe) ,Etimesgut (Merkez İlçe), Evren, Gölbaşı (Merkez İlçe), Güdül, Haymana, Kalecik (Merkez İlçe), Kahramankazan (Merkez İlçe),Keçiören (Merkez İlçe), Kızılcahamam,Mamak (Merkez İlçe), Nallıhan,Polatlı, (Merkez İlçe), Sincan (Merkez İlçe), Şereflikoçhisar ve Yenimahalle seçim anketi sonuçlarını incelemek için aşağıdaki linklerden anket sonuçlarına ulaşabilirsiniz. 

Ankara ve ilçelerinde 2019 seçim anketlerinde son durum

 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör