ANKARALI YEREL SEÇİMLERDE HANGİ ADAYA OY VERECEK?

Ankaralı yerel seçimlerde hangi adaya oy verecek?
Tarih:
29 Kasım 2018
Okunma:
18984

Yerel seçimler için Ak Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Kayserili Mehmet Özhaseki'yi aday göstermesi ankaralının oy tercihini değiştirir mi? Uzun yıllar Ak Parti'de olan Ankara'da 31 Mart seçimlerinde sonuçlar değişecek mi? Ankaralı Melih Gökçek'ten memnun kalmış mı? Ak Parti adayı olarak açıklanan Mehmet Özhaseki'ye oy verme eğilimi var mı? Eski seçim sonuçlarına göre hangi parti ne kadar oy almıştı? Seçim sonuçları için tıklayın.

Türkiye genelinde yaptığı sokak röportajları ile tanıdığımız Arif Kocabıyık Ankara sokaklarında seçimlere yönelik vatandaşın düşüncelerini öğrenmeye çalıştı. İlave TV muhabiri Arif Kocabıyık'ın Ankara izlenimlerinin yer aldığı röportajda İYİ Parti ve CHP'nin ortak adayı olarak açıklanması beklenen Mansur Yavaş'a ilginin tahmin edilenden daha çok olduğu görülüyor.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 3 Yorum

Akp defol
Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaşa Yeni Görevinde Şimdiden Başarılar Dilerim Cumhur Saçmalığı Hava Alacak Bu Seçimde
anadolu
mansur yavaş kırmadan dökmeden kucaklayarak israfsız onurlu bir şekilde ankaraya katkılar sağlar.allah yolunu açık etsin.anadolunun bir köyünden selamlar saygılar.
Esma
Ankaralı olarak oyum Mansur Yavaş'a. Aday olmazsa da oy kullanmam.

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör