BAKAN MÜEZZİNOĞLU BU KADARINI DA BEKLEMİYORDU!

Bakan Müezzinoğlu Bu Kadarını da Beklemiyordu!
Tarih:
02 Şubat 2014
Okunma:
8870

Edirne'nin Lalapaşa İlçesinde bir program gerçekleştiren Bakan Müezzinoğlu'nu salonda sadece 1 kişi karşıladı, bunun üzerine partililer hemen harekete geçerek 50 kişi daha topladı, Müezzinoğlu'nu 400 kişilik salonda sadece 51 kişi dinledi.

SALONDA SADECE 1 KİŞİ VARDI, PARTİLİLER 50 KİŞİ DAHA GETİRDİ

Edirne Lalapaşa'da program 09.30'da başlayacağı için yarım saat önce gelinen salonda 1 kişinin olduğu görüldü. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nu karşılayan partililerle birlikte 400 kişilik salonda yaklaşık 51 kişi toplandı.

 "ERKEN SAATİN DEZAVANTAJI"

Toplantının sunucusu Melih Yurduseven, salonda az sayıda kişi bulunması ile ilgili olarak, 'Zannediyorum şu anda erken bir saatin dezavantajını yaşıyoruz. Oysa iki dönem Ak Parti'ye gönül verip, belediye başkanı seçmiş olan Lalapaşa İlçesi'nin bu salonu herhalde dolmalıydı, dolabilirdi. Lalapaşa İlçesi'nin burada olmasını tabii ki bakanımız da arzulardı. Bakanımızın programı çok uzun olduğu için buradaki az sayıdaki vatandaşımıza birazdan hitap edecekler' dedi.

"ERKEN SAATTE BAŞLAMAKTA HAYIR VARDIR"

Ardından kürsüye çıkan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, salonun boş olmasına, "Çok değerli kardeşim salonun boş olmasından bahsetti. Sabahın erken saatine atıfta bulundu. Sabahın erken saati ama bu ikinci programımız. Şimdi günün bereketi sabahın erken saatindedir. Bereketi yakalamak için erken başlamakta hayır vardır." dedi.

"SEÇİMLERDEN YÜZDE 50 OYLA ÇIKACAĞIZ"

Konuşmasında muhalefet partilerini eleştiren Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 30 Mart Yerel Seçimleri'nden yüzde 50 oy oranıyla çıkacaklarını öne sürerek şunları söyledi:

"Millet kendi hak ve hukukunun ne olduğunu, kimin temsil ettiğini, kimin kendisini kucakladığını, kendisi için Gece Gündüz koşturduğunu görüyor, anlıyor. 30 Mart akşamı yüzde 50'nin de üzerinde bir oy oranıyla yine Ak Parti milletle yolculuğuna devam edecek. İnşallah bu yüzde 50'nin de üzerindeki oy oranını Lalapaşa'da da göreceksiniz. Demokrasi sağlıklı değilse, milli iradenin hak ve hukuku sağlık korunamazsa, sağlıklı bir ekonomi olmaz. Allah korusun olmayacak ya.

"CHP BU ÜLKEYE İKTİDAR OLSA AMBULANSLARINIZA KOYACAK MAZOT BULAMAZSINIZ"

Olaki kazaen CHP bu ülkede iktidar olsa ya da CHP ile MHP birlikte bir koalisyon hükümeti kursa ambulanslarınıza mazot bulamayacaksınız, mazot. O ambulans uçaklarımızın uçmasından vazgeçtim. Ambulans helikopterlerin uçmasından vazgeçtik. Yerdeki kara ambulanslarımıza mazot bulamayacaklar. Çünkü 12-13 yıl önce, emniyet araçlarına mazot doldurulamadığı için polislerimizin bir çağrı geldiğinde gidemediklerini, olaylara müdahale de "hadi bakalım mazotu doldur da ona göre gidelim" dediği günleri bu günleri unutmadı.

Bizi hırsızlıkla suçlayan milli irade hırsızlarına artık prim vermeyeceğiz."

 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 25 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
İBRAHİM ÇOLAK
ŞEYTAN YOKLUKLA KORKUTUR
GEZİ PARKI GENÇLİK
TRAFİK SORUNU ÇÖZMEK İÇİN OYLAR LEVENT KIRCAYA EMEKLİLER İŞÇİLER İŞSİZLER SOSYALİSTLER ATATÜRKÇÜ DEVRİMCİ DİNCİLER GENÇLER TÜRK KÜRT ALEVİ ÇERKEZ OYLAR İŞÇİ PARTİSİNE
HALİL ELMA
ARKADAŞ BEN BİR ESNEFIMIM HALIMA ŞAHSEN AĞLIYOM YAŞATIMA AĞLIYOM ODA ZAMLI MALA BEDE KARLA SATIYOM MİLETİME ACIYOM ELİNİ CÖBUNE ATINCA TAM ALACAĞINI ALAMIYOR BU 5YİL DAHA ZORALIYOR KAŞIKLA KAZANIYOR ÇAY KAŞİĞIYLA HARCIYOR YETMİYOR TABİ BAŞBAKANIM VİKİLLERİ DURUMU İYİ
gür ses
o kişinin gölgesinki kalabalığı fark eden bilir yola devam sayin bakanım
komik olma bakan..
seni adam yerine koymayıp 1 kişi dinlemeye geliyor sa sende ciddi anlamda problem vardır.. Hala chp ye mualefet olmaya çalışıyorsun.. önce kendine seni kaile alacak insan topla sonra politika yap..
fatma ayata
para dağıtamamış otobüs kiralayamamışlardır sakladıkları yerden kutuları çıkarma fırsatı bulamamış olacaklar yoksa neden şakşakçılar bedava gelsin akıllı insanlar tebrikler
AKPYEOYYOK
hahaa ben mahallede bir etkinlik gerçekleşdirdim 1000 kişiden fazla toplandı ya,,bir iş adamı telefon tapelerinde milletin AMK ,derse,30 martda oy verirkeni iyi düşünün.birde vergi borcu hepsi siliniyor..biz enayi gibi vergi ödeyelim.
niyazi bakır
millet için gece gündüz koşturmuşlarmı?yüzde elli yırtık dondan mı çıkacaklarmış?gözlerim pek görmüyor kulaklarımda duymuyor,enayiyede benzemiyorum!peki ne olacak ülkenin bu hali????
volka
o 1 kişi bile fotoşop olmasın:D
lalapaşa
edirnenin lalapaşa ilçesi pehhh türkiyedemi burası:D istanbula gel sayın bakan
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör