BAKANLARIN SORULDUĞU DEV ANKETİN SONUÇLARI !

Bakanların Sorulduğu Dev Anketin Sonuçları !
Tarih:
07 Eylül 2013
Okunma:
4387

Türkiye'nin en fazla ziyaret edilen sitelerinden Memurlar.Net adresinde yapılan bu ankete 27 saat içinde 44,615 kişi katıldı. Anketin sonuçları bazı Bakanları üzecek. 

 Ankette ziyaretçilere "Sizce, hangi Bakan görevini layıkıyla YAPAMIYOR?" diye soruldu. Görevini layıkıyla yerine getirmediği görüşünü belirtenlerin % 23,6'sı (10,927) Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik yönünde oy kullandı.  Site ziyaretçilerinin genelinin memurlardan oluşması belki de bu sonuçta etkili oldu.

 Ankette, görevini layıkıyla yapamadığına inanılan diğer bakan ise Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı oldu. 8,741 kininin belirttiği bakanın oy oranı % 18,9 oldu.. Bakan Nabi Avcı'nın da öğretmen atamaları ve yeni eğitim sistemi 4+4+4 uygulamalarındaki tavırlarının etkili olduğu düşünülebilir.

Son günlerde Suriye karşıtı açıklamalarıyla ve savaşa istekli görünümüyle dikkati çeken Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'da ankette 3. sırada yer buldu. Davutoğlu'nun görevini layıkıyla yapmadığını düşünen 5,436 kişinin kullandığı oyların oranı da % 11,7 oldu.

İşte diğer bakanların durumu..
 

Sitemizde yapılan ankette de ilk üç isimden ikisi yer alıyor.
Anket hala devam ediyor.

Siz de oy kullanmak için tıklayın.. 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 10 Yorum

ülkücü
akp ye yazık olacak çünkü anket firmaları morali bozulmasın diyegerçekleri vermiyorlar inanınki sonu hüsran olacak ama bu aleviler kürtler ve milliyetçilere bağlı ben şunu sormak istiyorum suriyelilerde oy kullanacakmı eğer öyleyse türkiyenin sayısı kaç
urfaly
taşerona hiç bişey vermediler. emek hırsızları
murat
akp seçimlerde çok büyük şok yaşayacak...akpye büyük tepki var..akp bu seçimlerde çok ama çok büyük oy kaybı yaşayacak..
vatansever
HAKAN mhp mi gelecek? o ictigin haptan banada versene
HAKAN
NE OLURSA OLSUN MHP GELECEK BUNUN ELINE BIRAKMICAK TURKIYEYI,
m
akp öyle bir şok olacakki siz yapın yapın akp ye E-50 oy çıkarın ki sonuçlardan sonra akp ortada kalsın
yani
doğaldır çünkü türkiyein yarısı çalışan yarısı öğrenci-eğitimci bu bakanlıkla işlem sağlıyor
kayserili memo
bana 10binlira verse yine oy vermem paraya benlgimi kisiligimi satmam cunku basbakan 1999seferi hisar ceza evindeyken kendine gelen gida maddelerini yan kogustaki pkklilara veriyormus bunuda ustanin belgeselinde anlatiyor ayip ya oyum mhpnin
John Doe
Hepsi bir ise yaramiyor.
Sadık
Çocuğu olan memura 8 bin lira veriyorlarmış. İşsizlik fonundan karşılanacakmış bu para da. İşsiz milyonlar iş bulamıyor. Onlar için kullanmayın o parayı siz memurdan oy almak için.. Bekleyin öyle bi tokat yiyeceksiniz ki.

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör