BAŞBAKAN DİKTATÖR MÜ ?

Başbakan Diktatör mü ?
Tarih:
17 Haziran 2013
Okunma:
3971

Başbakan Erdoğan sizce bir diktatör mü ? Anket sonuçları Erdoğan'ı sevindirecek. Sonuçlar Erdoğan'ı haklı çıkardı.

Son günlerin en çok aranan kelimesi "Diktatör" oldu. Tabi ki tek başına aranmıyor. Başbakan Erdoğan'ın ismiyle birlikte aranıyor. Kendisi de bu eleştirilere cevap verdi ve "Ben diktatör değilim" dedi. Buna rağmen Başbakan Erdoğan'ın son çıkışlarını diktatörlük olarak görenler de yok değil. Avrupa Parlamentosu yetkililerinden tutun da ülkemizdeki medya mensupları ve sosyal medya kullanıcıları da Başbakan Erdoğan'ın diktatör olduğu konusunda paylaşımlarda bulunuyorlardı.

Türkiye'nin en büyük sitelerinden Memurlar.net de bu tartışma konusunu anket olarak ziyaretçilerine sormuş.

Oylamaya 15049 ziyaretçi katıldı. Bu ziyaretçilerden 8620'si Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın diktatör olmadığı kanaatinde.

5721 kişi ise Erdoğan'ın diktatör olduğu görüşüne sahip ve bu yönde oyunu kullanmış. Oylamaya katılan 708 kişi ise henüz bir fikre sahip değil.

İşte O Anketin Sonucu:


 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 22 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
esed
Fikrim yok ne demek yahu :) fikrim yok diyorsan şüpheleniyorum anlamı vardır..
MERT KARA
SORMANIZ BİLE HATA
enes
adam gibi adam
ahmet balcı
Şimdi Tayyibi sevmem ama ne yapalım diğerlerinden iyidir. :)
Muhammet Ali Yıldırım
Adam!Lazlar türktür/müslümandır!Arkadaş bu memleketin evladı mı, vatandaşı mı ama müslüman olacak burası en önemlisi!K-MAL Kılıçdaroğlu gibi Ermeni asıllı olmayacak!Ayrıca Karadeniz`e,Trabzon ve Rize`ye gelin ve orda bir Laza sen Türk değilsin diyin!Dinime imanıma sıkar!
AKİF KÖR
TAM DEĞİL AMAM YAKIN...
H.GÜNEŞ
ATATÜRK,ten sonra,Adam gibi adam tam bir lider digerleri gibi ne dediğini bilmeyen biri değilya ..atatürk ,ün arkasına sığınıpta lidercik olmaya çalışmıyorrrr. topunu toplasan erdoğanın ırnağı olamazlar...
Karşıyaka
Diktatörün ta kendisi!
.......
diktatör görmemişsiniz siz alkole sınırlama getirdi diye oldu bunlar. daha iyi biri varsa çıkarın karşısına, hak böle aranmaz.
Gariban emmi
Gercek diktatörler Vatana Vatan katar.Bayeragina,Türk irkina sahip cikar.RTE türk olmadigi icin ne Bayragina,ne vatanina,ne Türklüge sahip cikamiyor.RTE de garip bir sekilde harmanlanmis biri ve ne yaptigini kendide bilmiyor.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör