BAŞBAKAN ERDOAĞAN PİLOTLARI HAVALİMANINDA KARŞILADI!

Başbakan Erdoağan Pilotları Havalimanında Karşıladı!
Tarih:
20 Ekim 2013
Okunma:
1790

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Lübnan'da kaçırılan Türk pilotları havalimanında karşıladı.

 Lübnan'da kaçırıldıktan sonra serbest bırakılan Türk pilotlar Murat Akpınar ile Murat Ağca'nın içinde bulunduğu uçak İstanbul Atatürk Havalimanı'na indi.

Akpınar ile Ağca'nın içinde bulunduğu uçak, saat 23.10'da İstanbul Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı.

Havalimanı çevresinde geniş çaplı güvenlik önlemi alınırken, pilotları aileleri ile birlikte Başbakan Erdoğan da karşıladı. Erdoğan, pilotların yola çıktığı haberini alır almaz Atatürk Havalimanı'na doğru harekete geçti. Pilotların uçaktan indiği sırada ise aileleriyle ve Başbakan'la kucaklaşan pilotlar duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

 

Sizce Başbakan Erdoğan Pilotları Neden Karşıladı?

http://secimanketi.tv/news-images/ankete-katil.jpg

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 6 Yorum

RTE
şuarada yorum yapann insanlarr sizin saygı duyulacakk bir başbaknınız varr mualefet yapmanın bir anlamı yok 70 gün boyuncaa dış politakadaaa plotlar için yapılann görüşmelerii ben biliyorsam sokaktaki vatandaş biliyorsa sizinn bakış acınız at gözlüğüyle olmalıı
NG
Adam 2 Pilottan alacağı oyları bile düşünüyor Maşeallah Maşeallah..
HAKAN
YA DESEM VATANDASA DEGER VERIYOR REYHANLIDA OKADAR INSAN ÖLÜRKEN SEN YURT DISINA GITTIN DESEMKI VATANDASI SEVIYOR ONDAN KARSILADI 14 SEHIT VERDIGIMIZ GUNUN ERTESI GUNU BI DUGUNE GITTIN EE NE DIYIM SIMDI BEN BANA GORE HEP OYNUYORSUN TAYIP
Saffet
Hatirlarmisiniz Reyhanlida 53 vatandasimiz sehid edildigi ertesi gunu olayin gerceklestigi yere gitmeden sesini ozledigi Obamanin yanina gitmisti. Simdi yerel secimler yaklasiyor ya reklamini yapacak tabiki. Malesef cogu kisiler her zaman oldugu gibi bunada kanacak.
Atilay
Seni gidi fırsatçı. Bu şov hiç kaçırılır mı?
hülooooğğğğ
yalancı çoban. 71 gün boyunca kılını bile kıpırdatmadın. mısır senin ana konundu, pilotlardan bahsetmedin bile. senin pilotunu bile katar kurtardı, sen anca havaalanından karşıladın. ama olsun bu sana bir kaç oy daha kazandırır.

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör