BAŞBAKAN ERDOĞAN TİME ANKETİNE ÇOK KIZACAK!

Başbakan Erdoğan Time Anketine Çok Kızacak!
Tarih:
26 Kasım 2013
Okunma:
4772

TIME'ın her yıl 'Yılın Kişisi'ni belirlemek için yaptığı ankette bu yıl ilginç detaylar dikkat çekiyor.

Bu sene sadece anket yok, ikililer arasında kıyaslama da var. O ikililer arasında Başbakan Tayyip Erdoğan ile Mısır'da 3 Temmuz'da Muhammed Mursi'yi deviren ordunun genelkurmay başkanı Abdülfettah el Sisi arasındaki eşleşme özellikle Ankara ile Kahire arasındaki ilişkilerin iyice gerildiği dönemde dikkat çekiyor.

GEZİ Mİ DARBE Mİ

İkilinin kıyaslanma nedeni ise şöyle açıklanmış:

Erdoğan: Türkiye'nin ülkesindeki Wall Street'i İşgal Et benzeri protestoları [Gezi Parkı protestoları] bastıran sözünü sakınmaz başbakanı. Kendisini eleştirenler protestolara müdahalenin Erdoğan'ın otoriter çizgisinin bir işareti olduğunu belirtiyor.

Sisi: Mısır'ın savunma bakanı ve genelkurmay başkanı; bu yıl demokratik olarak seçilmiş Cumhurbaşkanı Mursi'nin tartışmalı bir biçimde yerinden edilmesine liderlik etti.

SİSİ ÖNDE, ERDOĞAN FARKI KAPATIYOR

Erdoğan ve Sisi arasında kullanılan oy sayısı dakika dakika artıyor. Şu an için Sisi oyların yüzde 65'ini almış durumda. Ancak Erdoğan farkı giderek kapatıyor.

LİSTENİN SONUNA GERİLEMİŞTİ
Genel, 42 kişinin yarıştığı ankette ise Erdoğan ilk 5 günlük sonuçlarda listenin son sırasına kadar gerilemişti. Ancak özellikle bugünden itibaren oylarını giderek artırıyor.

http://secimanketi.tv/news-images/oyver.png

 

Siz de Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermek için Tıklayın..


Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 9 Yorum

lola
erdoğan bi tarafa da,gerçekten meydanlarda oturmuş kur'an okuyan,ibadet eden insanların üzerine ateş açarak binlerce insanı katletmiş birine ilerici diyorsunuz ya,yazıklar olsun!
misafir
sizin yaptığınız ahlaksızca insanları yönlendirmek, bunun adı habercilik değil, güdümlemek benim bildiğim, gütmek yani, koyun muyuz biz loooo
Hulusi
Demmeki Darbeci tavrımızı değiştirmemiz lazım. yoksa görüyorsunuz kimlerle karşılaştırılıyoruz.
AKPKK
SISI ACIKCA DIKTATOR BIZIMKI GIZLI DIKTATOR BENCE GIZLI OLANLAR DAHA TEHLIKELI OLDUGUNDA EN YAMAN DIKTATOR BIMKI DEDIM.
RTE
Mısır halkının kurtarıcısı SİSİ
John Doe
Verdim Sisi ye!
hülooooğğğğ
biri takunyayla diğeri postalla darbe yaptı. niye bu kadar şaşırdınız? zulüm aynı, işkence aynı, baskı aynı, ötekileştirme aynı, kutuplaştırma aynı, aynı babam aynı.
as
sisiye verdim oyu
Sonadogru
Sisi Erdogana on basar.Sisi Devrimci ilerici MISIRIn cikarlarini koruyan bir lider Erdogan tam tersi birisi

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör