BU DEFA MHP BİRİNCİ, AK PARTİ SONUNCU OLDU!

Bu Defa MHP Birinci, Ak Parti Sonuncu Oldu!
Tarih:
21 Ekim 2013
Okunma:
2793

Sıralamaya göre; Milliyetçi Hareket Partisi birinci sırada yer alırken kurulduğu günden bu yana seçimlerden birinci parti olarak çıkan AK Parti sonuncu sırada yer alıyor.

Türkiye'de yaklaşık 8 milyon kullanıcısı olan sosyal paylaşım sitesi Twitter'ı siyasi partiler de vatandaşa direkt ulaşabilmek için aktif olarak kullanıyor. Partilerin resmi Twitter hesabından Genel başkan, genel başkan yardımcıları ve grup başkanvekillerinin faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yapılıyor.

Twitter'da Milliyetçi Hareket Partisi'nin resmi hesabı @mhp_bilgi 56367 takiple birinci sırada yer alırken

AK Parti Genel Merkez'in resmi hesabı olan @akparti 7130 takiple partilerin Twitter takipçi sıralamasında sonuncu.

BDP Twitter'da 49644 takipçiyle ikinci, CHP 49528 takipçiyle üçüncü, Meclis dışında bulunan Saadet Partisi ise 19795 takipçiyle dördüncü sırada yer alıyor.

Bahçeli ve Erdoğan kendi partilerini takip etmiyor

Parti sosyal medya danışmanları tarafından kullanılan Başbakan Erdoğan adına paylaşımlar yapılan @RT_Erdoğan hesabı AK Parti Genel Merkezi'nin resmi hesabını takip etmiyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli de @mhp_bilgi hesabını takip etmiyor.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 11 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
GEBZE BEYLİK BAGLI ÜNAL
ÜLEMIZIN GELECEGI İÇİN TEK ANTARNATIF MHP DİR NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE 'YI DIYEMEN BU ULKEYI BÖLMEK ISTEYENLERE BOYUN AGMISTIR VE EGMEYEDE MAHKUMDUR AMA TEK BIR PARTI VAR ODA MHP DIR.....
HAKAN
NE OLURSA OLSUN BIRINCVCI KIM GELIRSE GELSIN OYUM MHP YE ALLAHIN IZNIYLE ' OY ALCAZ
türk halk ve kürt halk
kürt ve türk halk oylarimiz BDP
Tayyipingemiciği
Onu bunu bilemem ama Türkiyenin son geçmiş neslin çoğunluğunun gerçekten cahil, iki yemeğe dansözlük yapan gericiler olduğu bir gerçek. Gelecekte neler olacağını zaten hepimiz Gezi Parkı direnişi sırasında gördük. O sırada dinci gençlik nerdeydi?
Hz. Tayyip
akpye oy veren okuma yazma bilmeyen dünyayı öküzün boynuzları üstündeki tepsi de sananlar da twitterde yer alsaydı akp 1. olurdu. şu teyzeler,dedeler geberse de şu vatan kurtulsa şuna oy verenlerden
ALİ CERİT
OYUM MHP ADAY ÖNEMLİ DEYİL
hakan
mhp ölümüne mhp
GYTREBDB
SAÇMA SAPAN ANKET
bozkurtlar
NG denilen şahıs sen akp ye kendini çok kaptırmışın anlaşılan narkozdan kalkmak sana nasip olmamış inşallah allahın izniyle sizi gibi düşüneneleri sandığın dibine gömeceğiz siz kendinizi dev aynasında gören zavallılarsınız sökeceğiz sizi
tolga
gerçekten ülkücüler her yerde.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör