CHP 100 BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI DAHA AÇIKLIYOR

CHP 100 belediye başkan adayını daha açıklıyor
Tarih:
04 Ocak 2019
Okunma:
39129

CHP'nin 4 büyükşehir, 2 il adayı PM'nin onayına sunuldu. CHP MYK toplantısında yerel seçimlerde aday gösterilmesi beklenen 100 kişilik isim listesi Parti Meclisi'nin onayına sunuldu. CHP MYK toplantısında yerel seçimlerde aday gösterilmesi beklenen 100 kişilik isim listesi Parti Meclisi'nin onayına sunuldu.

Buna göre;

BÜYÜKŞEHİRLER

BURSA - MUSTAFA BOZBEY (Nilüfer Belediye Başkanı)

MERSİN - VAHAP SEÇER (Eski Milletvekili)

KAHRAMANMARAŞ - ALİ ÖZTUNÇ (Milletvekili)

VAN - NURETTİN BEYAZ (CHP Muradiye İlçe Başkanı)

İLLER

IĞDIR - SÖZER SAYAN

KÜTAHYA - EYÜP KAHVECİ

100 kişilik belediye başkan adaylarının isimleri Parti Meclisi toplantısı sonrası açıklanacak. Biz de secimanketi.tv olarak çıklanna adayları sizlerle paylaşacağız.

Güncelleme:

1- Bursa Büyükşehir Mustafa Bozbey (Nilüfer Belediye Başkanı) 
2- Kahramanmaraş Büyükşehir Ali Öztunç (Milletvekili) 
3- Mersin Büyükşehir Vahap Seçer 
4- Van Büyükşehir Nurettin Beyaz 
5- Bayburt merkez Kağan Eraslan 
6- Bitlis merkez Burhan Küsem 
7- Iğdır Merkez Sözer Sayan 
8- Kütahya Merkez Eyüp Kahveci 
9- Adana Ceyhan Kadir Aydar 
10- Adana Pozantı Şenol Eroğlu 
11- Adana Yumurtalık Erdinç Altıok 
12- Adıyaman Gölbaşı İskender Yıldırım 
13- Adıyaman Besni /Kesmetepe Hasan Koca 
14- Afyonkarahisar Sinanpaşa /Taşoluk Bayram Yavuz 
15- Afyonkarahisar Dinar Haydarlı Şükrü Turan 
16- Afyonkarahisar Sinanpaşa Harun Güner 
17- Ağrı Diyadin Abidin Yenigün 
18- Ağrı Patnos Dedeli Muzaffer Yıldız 
19- Ağrı Eleşkirt Yılmaz Polat 
20- Amasya Göynücek Nurten Erdem 
21- Amasya merkez Ziyaret Mehmet Geçgel 
22- Ardahan Göle Özel Özen 
23- Artvin Hopa Taner Ekmekçi 
24- Artvin Şavşat Nihat Acar 
25- Artvin Murgul Erkan Şeyhoğlu 
26- Bartın merkez Kozcağız Meliha Okutay 
27- Bayburt Demirözü Muhammet Yeşil 
28- Bingöl Genç Serhat Nazlı 
29- Bitlis merkez Yolalan Yunus İşik 
30- Bursa Nilüfer Turgay Erdem 
31- Bursa Mudanya Hayri Türkyılmaz (Mevcut) 
32- Denizli Merkezefendi Şeniz Doğan 
33- Diyarbakır Kayapınar Mustafa Akyüz 
34- Diyarbakır Lice Tarık Akdemir 
35- Diyarbakır Yenişehir Abdurrahman Berat Aktaş 
36- Diyarbakır Dicle Nasır Aydın 
37- Diyarbakır Ergani Hasan Kılıç 
38- Diyarbakır Kulp Mehmet İhsan Sancar 
39- Edirne Keşan Yenimuhacır Recep Ordu (Mevcut) 
40- Edirne İpsala Yenikarpuzlu Tevik Şahinbaş 
41- Edirne Enez Özkan Günenç 
42- Erzincan Tercan Çadırkaya Çetin Özbey 
43- Erzurum Şenkaya Gençay Uğraş 
44- Eskişehir Alpu Gürbüz Güller 
45- Eskişehir Çifteler Zehra Konakçı 
46- Eskişehir İnönü İsmail Karaköse 
47- Eskişehir Mihalıççık Haydar Çorum 
48- Eskişehir Seyitgazi Uğur Tepe 
49- Eskişehir Sivrihisar Habil Dökmeci 
50- Gaziantep İslahiye Mustafa Köse 
51- Gümüşhane Kürtün Mahmut Çağlayan 
52- Karabük Safranbolu Elif Köse 
53- Karabük Ovacık Hidayet Kasımoğlu 
54- Karaman Ayrancı Ramazan Delice 
55- Karaman Başyayla Ahmet Alper 
56- Karaman Merkez Akçaşehir Mustafa Balta (Mevcut) 
57- Karaman Sarıveliler Göktepe Mustafa Doğan 
58- Kastamonu İnebolu Faruk Öz 
59- Kayseri Akkışla Mustafa Güner 
60- Kayseri Hacılar Ahmet Turan Oğuz 
61- Kırklareli Lüleburgaz Büyükkarıştıran Ertuğrul Çamlıca 
62- Kırklareli Babaeski Alpullu Saim Kırcı (Mevcut) 
63- Kırklareli Pınarhisar Münir Çapkur 
64- Kocaeli Körfez Bozkurt Uslu 
65- Kütahya Aslanapa Ali Kısa 
66- Manisa Salihli Mazlum Nurlu 
67- Muş Hasköy Düzkışla Hamdullah Kasak 
68- Nevşehir Avanos Özkonak Ahmet Uyulur 
69- Niğde Merkez Konaklı Derviş Kar 
70- Niğde Merkez Değirmenli Seyrani Can 
71- Niğde Merkez Edikli Metin Öztürk 
72- Niğde Merkez Orhanlı Cuma Sayın 
73- Niğde Merkez Sazlıca Ali Belek 
74- Sakarya Kaynarca Nalan Akçay 
75- Samsun Tekkeköy Tansu Çıkış 
76- Samsun Havsa Mehtap Yeşilbaş 
77- Siirt Pervari Şevket Baytekin 
78- Siirt Kurtalan Kayabağlar Bedel Kasımoğlu 
79- Siirt Baykan Atabağı Muammer Canbulat 
80- Sivas Kangal Gökhan Emen 
81- Şırnak Cizre Rıdvan Çiçek 
82- Şırnak İdil Fikret Ağırman 
83- Şırnak Uludere Uzungeçit Ramazan Karasu 
84- Şırnak Silopi Görümlü Muhsin Özdemir 
85- Şırnak Silopi Çalışkan Hasan Mete 
86- Şırnak Güçlükonak Fındık Nezir Enücük 
87- Tekirdağ Şarköy Alpay Var 
88- Tekirdağ Hayrabolu Fehmi Altayoğlu (Mevcut) 
89- Tekirdağ Muratlı Nebi Tepe (Mevcut) 
90- Tekirdağ Ergene Rasim Yüksel (Mevcut) 
91- Tekirdağ Süleymanpaşa Mehmet Ekrem Eşkinat (Mevcut) 
92- Tekirdağ Çorlu Ahmet Sarıkurt (Mevcut) 
93- Tokat Almus Gölgeli İbrahim Karahan (Mevcut) 
94- Tokat Almus Kınık Güven Arslan 
95- Trabzon Sürmene Yaşar Emin 
96- Trabzon Ortahisar Mehmet Salih Akyüz 
97- Uşak Karahallı Muhammet Coğuplugil 
98- Van Erciş Ekrem Uçak 
99- Van Edremit İdris Takva 
100- Yozgat Sorgun Bahadın Bülent Atakul 
101- Yozgat Aydıncık Baydiğin Mehmet Güneş 
102- Zonguldak Kilimli Gelik İlker Çoban

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör