CHP ADAY ADAYI ABBAS TAŞTAN ÖLDÜRÜLDÜ!

CHP Aday Adayı Abbas Taştan Öldürüldü!
Tarih:
14 Aralık 2013
Okunma:
3468

Malatya’nın Arguvan İlçesi’nde CHP eski ilçe başkanı, önümüzdeki Mart ayında yapılacak seçimlerde belediye başkan aday adayı Abbas Taştan, evinde bıçaklanarak öldürüldü.

Kimliği belirsiz bir kişi, ailesi Malatya kent merkezinde oturan, Arguvan’da gıda ürünleri satan işyeri bulunan Taşkan’ın ilçe merkezindeki yalnız kaldığı evine saat 02.00 sıralarında geldi.

Kimliği belirsiz bir kişi, Abbas Taştan’ı bıçakla öldürdükten sonra evinin önünde bulunan otomobilini alarak kaçtı. Olayın duyulması ile birlikte polis ekipleri evin çevresinde güvenlik önlemleri alarak inceleme başlatırken, kaçan şüphelilerin yakalanması için kapsamlı soruşturma başlattı. Abbas Taştan’ın cesedi kesin ölüm nedeninin tespit edilebilmesi amacıyla Malatya Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

http://secimanketi.tv/news-images/abbastastan-chpadayadayi.jpg

Polis ekipleri cinayetle ilgili geniş çaplı soruşturma başlatırken, evde ilk yapılan incelemelerde kapıda herhangi bir zorlama olmadığı ve cinayetin tanıdık biri tarafından işlenmiş olabileceğini değerlendirmeye başladı. Taştan’ın ekmek bıçağıyla öldürüldüğü ifade edilirken evde de boğuşma izleri görüldü. Taştan’ın alacak anlaşmazlığı nedeniyle  öldürülmüş olabileceğini göz önüne alan polis ekipleri katilin yakalanması için kapsamlı soruşturmayı sürdüyüyor.

CHP Arguvan İlçe eski Başkanı Abbas Taştan, Arguvan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklamış, ancak yapılan eğilim yoklaması sonucu seçilememişti. Cinayetin duyulması üzerine CHP İl Başkanı Enver Kiraz ile il yöneticileri Arguvan’a gitti. Kiraz, Taştan’ın uzun süre partilerine hizmet etttiğini belirterek olaydan dolayı çok üzgün olduklarını söyledi.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 2 Yorum

halil elma
ben elbitan duydum uzuldum eyer namus meselesı iyse diyecek birşey yok eyer koltuk davasysa öldurenin Allah belasını versin adamın aylelidır aylesine sıkıntı verdı

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör