CHP, EN SON KÖŞK ANKETİ SONUCUNU AÇIKLADI!

CHP, En Son Köşk Anketi Sonucunu Açıkladı!
Tarih:
14 Temmuz 2014
Okunma:
3076

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çıray, son Köşk anketi sonuçlarını açıkladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çıray, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için CHP'nin yaptırdığı ankete göre İhsanoğlu'nun oy oranı yüzde 38,1, Başbakan'ınki ise yüzde 39,8 gözüküyor.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, cumhurbaşkanı seçimine yönelik CHP olarak yaptırdıkları ankete göre, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Ekmeleddin İhsanoğlu arasındaki farkın 2 puana düştüğünü söyledi.

Çıray, partisinin İzmir il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, adil olmayan bir seçim sürecine rağmen İhsanoğlu'na kamuoyu desteğinin hızla yükseldiğini savundu.

Anketin aksine tarihin en yüksek katılımlı seçimine gidileceğini savunan Çıray, "Biz de ciddi anket firmalarına anketler yaptırıyoruz. Yaptırdığımız son ankete göre Başbakan ile Ekmeleddin Bey arasındaki puan farkı 2'ye düşmüş durumda. Ekmeleddin Bey, yüzde 38,1, başbakan yüzde 39,8 gözüküyor" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çıray, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için CHP'nin yaptırdığı ankete göre İhsanoğlu'nun oy oranı yüzde 38,1, Başbakan'ınki ise yüzde 39,8 gözüküyor.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 6 Yorum

ALİ
AYI BE BARİ BU KADARI DA SİYASİ VE İDEOLOJİK BİR SONUÇ GÖSTERİLİRMİ. BU MİLLET BU KADAR DA ENAYİ DEĞİL YAHU. 12 YILDIR YAPILAN BÜTÜN SEÇİMLERDEN ÖNCEKİ ANKETLERİ VE SEÇİMLEREDN HALA DERS ALAMAYACAKMISIZ. BU MİLLET ÇOK İYİ KARAR VERİR.
yorumcu
biz bu farkın böyle olmasına inanmıyoruz nedenmi somayı oradaki ölen madencilerimizi unutan taşeronu sanki ödülmüş gibi sunan kıbrısı peşkeş çeken suriyeli mültecileri yerlerinden yurtlarından edip başımıza bela eden bir adam yüzde 39 mu olur daha aşağı layık
agagg
Buyuk usta ekmeleddin
serkan özer
çıray bu anketi konak meydanında yapmıştır. zavallıcık seçimden sonra şoka girecek
MahmutASLANMZ
30 Martta da Birinci sizdiniz ama tepetaklak olan siz oldunuz Cemaat Halk Partisi (CHP) Fetonun Uşakları Sizi
Mehmet
Prof.Ekmeleddin İhsanoğlu...Tek geçerim.

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör