CHP GENEL BAŞKANINDAN MEMNUN MUSUNUZ ?

Chp Genel Başkanından Memnun musunuz ?
Tarih:
19 Haziran 2013
Okunma:
3129

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığı zamanlarında çok fazla eleştirilen ve CHP'nin genel başkanlığını bırakması istenen isim Deniz Baykal'dı. 

Deniz Baykal talihsiz bir olay sonucunda genel başkanlığı bırakmak zorunda kaldı. Bu durumu fırsat bilen Kemal Kılıçdaroğlu koltuğa oturdu. Kılıçdaroğlu ilk zamanlarında çok sevildi ve partililer "Baykal iyi ki gitti." dediler ve yeni genel başkana sonuna kadar destek oldular.

Gel gör ki yeni genel başkan 2011 seçimlerinde beklendiği gibi başarılı olamadı ve Başbakan Erdoğan ile girdiği yersiz tartışmalarda da çoğu kez kendi seçmenini hayal kırıklığına uğrattı. Sadece bunlar mı, elbette ki sadece bunlar değil bir çok konuda Kılıçdaroğlu bekleneni yapamadı. Ve nihayet CHP'li seçmen başlarına taç yaptıkları yeni genel başkanlarından da şikayet etmeye başladılar.

Muharrem İnce öteden beri aklımda, fikrimde genel başkanlık yok dese de, Kanal D Haber'de Rahmetli M. Ali Birand'a genel başkanlığa yol verilirse  geçebileceğini ima etmişti. Meclis konuşmalarıyla iktidar partisini en fazla köşeye sıkıştıran muhalif olarak da bilinen İnce CHP'nin başına geçer mi ileride, bunu şimdiden söylemek güç. Bu konuda sizlere soracağız. Muharrem İnce Genel Başkan olmalı mı ?

Chp ile yıldızları barışmayan bir başka isimse Mustafa Sarıgül. Aslında gönlünde CHP Genel Başkanlığı olduğunu gizlemiyor. Bu yüzden de CHP yönetimi tarafından hep soğuk karşılanıyor. Belki de CHP'yi iktidara taşıyacak isim Mustafa Sarıgüldür. Size göre de öyleyse Sarıgül lehine oy verebilirsiniz.

Son olarak Gürsel Tekin, CHP yönetiminde tartışmalara neden olan bir isim. Kemal Kılıçdaroğlu'nun da yakın bir arkadaşı olan Tekin aynı zamanda Chp Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor. Onun Chp Genel Başkanı olmasını istiyorsanız Gürsel Tekin lehine oy kullanabilirsiniz.

CHP GENEL BAŞKANI ANKETİNE KATILIN 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 22 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
Ahmet
Muharrem İnce diyenlerin AKP'li olduğunu düşünüyorum.İnce ile CHP yüzde 20 zor alır.Ulusalcılar dışında bir karşılığı yoktur. CHP'nin iktidar olması için liberal ve demokrat kesimlerin de oyuna ihtiyacı vardır.SARIGÜL çok farklı kesimlerden oy alabilecek tek kişidir.
İsmail
MUSTAFA SARIGÜL halkın istediği isimdir. Yıllardır parti lideri olmamasına rağmen bütün anketlerde en beğenilen 2.liderdir.Solun lideri kim anketlerinde İnce'nin adı bile geçmemektedir.SARIGÜL İLE CHP EN AZ YÜZDE 35 ALIR. BÜYÜKŞEHİRE ADAY OLURSA EZE EZE ALIR
A.Civelek
Çoğu chp'li arkadaş Sarıgül'ün ne idüğünü bilmiyor.Sarıgül gezi parkına gideceği yerde Türkçe olimpiyatlarında ayakta alkışlama yapıyor. Tabiki de Muharrem İnce.
A.Civelek
Çoğu chp'li arkadaş Sarıgül'ün ne idüğünü bilmiyor. Tabiki de Muharrem İnce.
Deniz
MUSTAFA SARIGÜL CHP YA İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYI OLMALI YA DA CHP NİN GENEL BAŞKANI OLMALIDIR.İSTABNUL A ADAY OLURSA EZE EZE ALIR. PARTİNİN BAŞINA GEÇERSE CHP EN AZ YÜZDE 35 OY ALIR.
Emre Kara
Muharrem ince !!!
yasin ergüler
mustafa Sarıgül ya İstanbul bş belediye başkanı buda olmassa chp genel başkanı mutlaka olmalıdır
CHP
Kesinlike mustafa sarıgül yeni ecevit olur
Batur
Muharrem İnce !
vatandaş
baykal varken kılıçdaroğlu gelsin diyordunuz şimdide muharrem ince gelsin sarı gül gelsin bunlar gelince kesin şu gelsin bu gelsin denilecek kim gelirse gelsin bende bir chpli olarak şunu söyleyim chp yüzde 30 u geçemez
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?Oy Ver
Sonuçları Gör
Başlangıç: 02.08.2021 Bitiş: 02.08.2021