CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN İZMİR TEPKİSİ!

CHP Milletvekillerinden İzmir Tepkisi!
Tarih:
01 Aralık 2013
Okunma:
2545

CHP'de İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun yeniden adaylığına karşı çıkan 6 partili millekvekili, konuyu genel merkeze taşıdı. İzmir milletvekilleri Aytun Çıray, Rahmi Aşkın Türeli, Erdal Aksünger, Musa Çam, Birgül Ayman Güler ve Mehmet Ali Susam önceki gün Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelerek şikayet ettiği öğrenildi. CHP'li gruba, tutuklu milletvekili Mustafa Balbay'ın da imzalı dilekçeyle destek verdiği öne sürüldü.

'ADAYI ÖRGÜTE SORUN'
Kılıçdaroğlu'nun makamına çıkan milletvekillerinin "Aziz Kocaoğlu, 10 yılda konusunda uzman bir çalışma ekibi kuramadı. İlçe belediye başkanları ve örgütle iletişimi hep yetersiz kaldı.

Pek çok kesimle kavga etti. Tabanda birçok partiliyi küstürdü. Artık göreve devam etmemesi gerekir. Alternatifler değerlendirilmeli. Büyükşehir adayı önce halka, sonra örgüte sorulmalı" diyerek şikayette bulunduğu öğrenildi. Kılıçdaroğlu'nun ise "Parti içindeki anket çalışmalarımız sürüyor. Adayımızı bu tip incelemeler sonucunda belirleyeceğiz. Söylediklerinizi de mutlaka dikkate alacağım" dediği belirtildi.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 7 Yorum

lütfen kardesler ciddi söyleyin
vallahi bakın aziz yerine efendi atatürkü ilke edinen temiz chpli gelsin oy vermeyen namussuzdur . ama aziz bey olmuyor allah askna degilmi boyle lütfen ne ypalım siz soyleyin chp bizi düsünmüyosa bizmi düsünelim ..
En Büyük Aziz Başkan!
Metro projesi bir şaheser. Metro'da Halkapınar'da aktarma işlemi çok başarılı, WC'ler çok temiz, yiyecek ve içecek bulabiliyoruz. Çatı akmıyor, yürüyen merdivenler çalışıyor. Oyumu AKP'ye vermemi sağlayacağı ve başaracağı için Sayın Başkanımı kutluyorum.
MEHMET
AZİZ KOCAOGLU ÇOK PARA YEDİ BİRAZDA BASKA CHPLİ BELEDİYELER YESİN
aklıhür
aziz kocaoğlu chp den büyükşehire aday olmamalı aksi taktirde hiç bir proje üretemiyen etrafındaki kadrosu sıfır olan bu başkanla bu parti izmirde kaybetmeye mahkum bırakılır.Aziz başkan var ise ailece 42 oyumuz yok okadar.
boş
yeter şu hizipçilik ya aziz kocaoglu geçen seçim yüzde 55 almadıımı siz milletvekilleri yüzde 43 te kaldınız ne boş konuşuyorsunuz
yüzde 55
bu kafa bu hizipçilikle olmaz bak net söylüyorum akıl fikir var son seçimde bu adam yüzde 55 oy aldı hangi akla mantık aday olmasın ben izmirli olarak aziz beyi destekliyorum şayet bir ayak oyunu ile aday gösterilmezse benim oyum yok
hülooooğğğğ
Aziz Kocaoğlu olmasın, başka biri aday olsun.

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör