CHP YÖNETİMİNİ ZORA SOKACAK İSTİFA!

CHP yönetimini zora sokacak istifa!
Tarih:
20 Aralık 2018
Okunma:
69741

CHP’den 2009-2014 yılları arası CHP’den Pazarcık Belediye Başkanlığı yapan, 7 Haziran 2015 seçimlerinde CHP Kahramanmaraş 1. sıradan milletvekili adayı olan Kamil Dalkara, parti içerisinde haksızlık ve hukuksuzluk, halkı yok saymasını ve partinin hiç bir öneriyi dikkate almamasını gerekçe göstererek Cumhuriyet Halk Partisinden Noter kanalı ile istifa etti.

İstifa dilekçesini noter aracılığıyla CHP Genel Merkezi ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına ileten Kamil Dalkara, seçim bürosunda istifa dilekçesini partililerle paylaştı. Dalkara, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Yaşamım boyunca bir neferi olarak çalışmaktan yılmadığım partimi, onurlu ve şerefli bir şekilde temsil ettim. 2019 yerel seçimleri öncesi CHP’den tekrar aday adayı oldum. Bu adaylık sürecinde yapılan haksızlık, hukuksuzluk, adam kayırma ve partimizin var olma nedeni olan temel ilke ve değerlerinden uzaklaşmış olması halkı yok sayması, özellikle yerel seçimlerde aday adaylık sürecinde il başkanlığı, ilçe başkanlığı, partimizin milletvekili ve genel merkezin hiçbir uyarıyı ve önerilerimizi dikkate almaması nedeniyle büyük bir azimle yıllarca maddi manevi emek verdiğim ve inançla savunduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nden istifa ediyorum” derken, Dalkara’nın önümüzdeki günlerde başka bir çatının altında Pazarcık Belediye Başkan Adayı olacağı da konuşuluyor.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 9 Yorum

Murat
Gelecek parti vr davutogluyla hoş geldin diycex
Konuşan Adam
CHP ye terör örgütüyle iş birliği yapıyor diyenler. Oslo görüşmelerini yapan, müzakere diye dağdan terörirsti indiren, Şivan perverle teröristlerin etrafında şarkı söyleyen, sayın Öcalan diyende CHP miydi? şimdi bunu sormak lazım. CHP nin ne terörle nede teröristlerle bir iligisi yoktur değerli kardeşlerim
Aslı gün
Oyunüm Cumhur ittifakı Mhp kazanacak
ALTIOKÇU
Oylar CUMHURİYET HALK PARTİSİNE.
Fatih Kaptan
Chp artık Atatürk Partisi olmaktan çıköıştır. Terör odaklarının uzaklaştırılması ve ulusalcıların tekrar göreve getirilmesi gerkiyor. Yoksa oy yok.
DEMET GÜL
YAPARSA AKP YAPAR AK PARTİ YE DEVAM 2023 TE YENİ TÜRKİYE
mehmet akif
Gel gel gel gel saadete gel saaderler bul
Vahit. Yokus
Chp kurtarır bu ülke yi ak parti degil
Şakir
Herkes için bu seçim hayırlı olur inşallah umutluyuz

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör