CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ ANKET SONUÇLARI

Cumhurbaşkanlığı Seçimi Anket Sonuçları
Tarih:
10 Ekim 2013
Okunma:
4682

Sitemizde yapılan  Cumhurbaşkanlığı seçimi anketi sonuçlandı. Sonuçlar hayli şaşırtıcı çıktı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan anket sonuçlarına göre ikinci sırada yer alırkenken, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ilk 8'e bile giremedi.

Yaklaşık üç aydır süren online anketimize toplam 11,388 oy kullanıldı. Oylamada en üst düzey güvenlik önlemleri uygulandı. 

 

Çok tartışılacak o sonuçlar.

http://secimanketi.tv/news-images/anket-sonuclari.jpg

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 7 Yorum

apak
bu anketi sanırım rüyanızda yaptınız çok güldüm allah sizide güldürsün
ulusalcı
neden 1nci osman pamukoglu açık ara lider fark attı demiyorsunuz. hepar ve osman paşa geliyor
ak gençlik
cenabı hak böyle bir mükembel bir insan bahşetmiş türkiyemizin başına ama hala her ne hikmetse anlamayanlar neyi anlamak istemiyorlar biz zaten zaatallerinin cumhurbaşkanı olmasını istemiyoruz çünkü olursa biz başbakansız kalırız ondan korkuyoruz
TÜRK-HAN
AKP'nin PASASI zerre kadar GURURUN ve SEREFiN varsa iSTiFA veya iNTiHAR et BiZLER BALYOZ esir KAMPINDAKi Askerlerimizin YANINDAYIZ ve O Kahramanlarla GURUR duyuyoruz.Ne mutlu TÜRKÜM diyene =Varligim TÜRK varligina armagan olsun.ULU TÜRK MiLLETi UYANIN.
Ali
Paşam siz bize Başbakan olarak lazımsınız.
neciğp
ilk sırada osman pamukoğlu var,fakat halkımız kör. yine tayyibe verirler. ne zaman memlekette savaş çıkıp,canlar gidicek o zaman akılları başına gelicek. ırak gibi olmak istemiyoruz.
Mehmet Palanoglu
Bizler Türk Milleti olarak gönlümüzden gecen Cumhurbaskani olarak görmek istedigimiz kisiler 1 Deniz Baykal 2 Metin Feyzioglu 3 Sinan Ogan Tanri Türkü korusun =Ne mutlu Türküm diyene=Varligim TÜRK varligina armagan olsun

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör