ERDOĞAN ÇOK İSTİYOR AMA İZMİR DİRENİYOR!

Erdoğan Çok İstiyor Ama İzmir Direniyor!
Tarih:
17 Kasım 2013
Okunma:
2619

CHP'nin kalesi olarak gösterilen illerin başında gelen İzmir'de 2014 yerel seçimlerinde AK Parti ile CHP arasında sıkı bir rekabet yaşanacak. Başbakan Erdoğan'ın önem verdiği ilerden biri olan İzmir'de teşkilata gerekirse kapı dolaşmaları talimatı vermişti.

3 İSİM ÜZERİNDE DURULUYOR

Yerel seçimlere az bir zaman kala anket şirketleri de iller bazında araştırmalarını yoğunlaştırdı. ORC Araştırma Şirketi'nin yapmış olduğu araştırmada İzmir seçmenine yerel seçimlerde Aziz Kocaoğlu, Binali Yıldırım ve Aytun Çıray isimlerinden hangisini desteklediği soruldu.

AYTUN ÇIRAY SÜRPRİZİ2014

Yerel seçimlerinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için, CHP'nin adayı Aytun Çıray, AK Parti'nin adayı Binali Yıldırım olur ise, oy verme tercihiniz ne yönde olur?

http://secimanketi.tv/news-images/akpartiadaylari-izmir.jpg

BİNALİ YILDIRIM FARKI KAPATIYOR

2014 Yerel seçimlerinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için, CHP'nin adayı Aziz Kocaoğlu, AK Parti'nin adayı Binali Yıldırım olur ise, oy verme tercihiniz ne yönde olur?

http://secimanketi.tv/news-images/izmir-secimanketi-sonuclari.jpg

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 15 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
sıddık
john doe gavur olduğun belli düzgün yaz
0 Türk
Şu saatten sonra ak partiye oy veren insan kesinlikle ya algılarında bir sorun var yada kuş beyinli. Adam Kürdistan dedi, genel af dedi. Ama bizim koyunlar hala akp. Devam edin padişahınızda birgün vahdettin gibi bu ülkeden kaçarken siz ne yapacaksınız çok merak ediyorum.
kut24
Bu haber yalan geldi bana bu site akpnin oyunu yalana bak izmirde akpliyi dövüyolar.Izmir pirince oy vermiyo
ben insan
sonuna kadar ak parti kimse boş konuşmasın
Teyyibullah
Teyyip kendisi İzmir Büyüksehir belediyesine adaylığını koysa havasını alır.
nefa
zaten akp kazansa ilk işi izmir'i yunanistan'a bağlamak olur,trabzon'u kazandılar ne oldu. hes'e karşı çıkanlar rum oldu. çevreciler rum oldu.
HEPAR Osman PAMUKOĞLU
Amma çok sıkıyorsunuz siz yahu HEPAR dan çıkacak başkan bu bir gerçek.
John Doe
Dinci ve kürtcü akepe peygamberi aday yapsa onurlu GAVUR Izmir oy vermez.
bengü türk
Ne mutlu türküm diyene oyumuz mhp ye akp avcunu yalasin
Ali Kadim
Habur hukuklu,Cadır Mahkemeli,ABD Patentli,Kandil Koordineli,İmralı Katkılı,İki Dilli,İki Bayraklı,Özerk Kürdistan Eyaletli,Kendi Özel Güvenliğini Kurmuş,Peşmerğe Liderine Kırmızı Halı seren,Ona Abi Diyen Bir Türkiye Oluşturdunuz tebrik etmeliyiz.Oylar ayrıştırmayan MHP ye
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör