ESKİ CHP VE HDPLİ İSİM MİLLET İTTİFAKININ ADAYI OLACAK

Eski CHP ve HDPli isim Millet İttifakının Adayı Olacak
Tarih:
16 Ocak 2019
Okunma:
60946

Geçen dönem HDP'den İstanbul Milletvekili olan Celal Doğan, CHP ve İYİ Parti'nin Gaziantep adayı olacak. Hakkındaki iddiaları doğrulayan Doğan, "Birkaç gün içinde açıklanır" dedi.

CHP ve İYİ Parti'nin oluşturduğu Millet İttifakı'nın 31 Mart yerel seçimlerinde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı için; uzun yıllar CHP'den Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan ve geçen dönem HDP Milletvekili olan Celal Doğan'ı aday göstereceği iddiası, siyaset kulislerini hareketlendirdi.


Celal Doğan

CELAL DOĞAN İDDİALARI DOĞRULADI

Gaziantep GAP Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan Celal Doğan, iddiaları doğrulayarak birkaç gün içinde adaylığının açıklanacağını duyurdu. Doğan, adaylığı için büyük talep geldiğini vurguladı.

HALKIN TEVECCÜHÜ VAR
Aday olması konusunda başta CHP Gaziantep il ve ilçe örgütleri olmak üzere kamuoyunun birçok kesiminden talep geldiğini belirten Doğan, siyasilerden ve halktan gelen yoğun istek üzerine aday olduğunu açıkladı.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 1 Yorum

hakan
İyi Partili olan kendini ülkücüyüm diyen zevatlar verin bakalım Millet İttifakı çerçevesinde oyunuzu HDP'ye. Ondan sonra sokağa çıkar Ülkücüyüm ben dersiniz. Allah hepinize akıl ve fikir versin.

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?Oy Ver
Sonuçları Gör
Başlangıç: 28.09.2023 Bitiş: 28.09.2023