FORBES, YERYÜZÜNÜN EN GÜÇLÜ İSİMLERİNİ YAYINLADI!

Forbes, Yeryüzünün En Güçlü İsimlerini Yayınladı!
Tarih:
31 Ekim 2013
Okunma:
2977

Dünyanın en saygın iş dergilerinden Forbes, yeryüzünün en güçlü kişilerinin listesini yayınladı.

ABD'de yayınlanan dünyaca ünlü ekonomi dergisi Forbes'un dünyanın en güçlü isimlerini sıraladığı listede bu yıl, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Barack Obama'yı geride bırakarak, dünyanın en güçlü kişisi seçildi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ya da Başbakan Erdoğan'a yer verilmeyen listede Obama'yı Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, Papa Francisco ve Almanya Başbakanı Angela Merkel izledi.

Forbes, Rusya Devlet Başkanı Vladirmir Putin'in birinci seçilmesi kararını, Putin'in Suriye'deki kimyasal silahların imhası ve eski Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı (National Security Agency-NSA) çalışanı Edward Snowden'ın gizli belgeleri açıklaması konularında Obama'dan daha etkili olması nedeniyle aldığını açıkladı.

Forbes, Rusya Devlet Başkanı Putin'in, Rusya üzerindeki kontrolünü sağlamlaştırdığını da belirterek, Obama'nın ikinci kez seçilmesine karşın ABD'deki iktidarında güç kaybı yaşadığına dikkat çekti.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 9 Yorum

fevzi
çalışkandır
STR
Satrançta en güçlü taşlar Şahlar yahut vezirlerdir...Piyonlar değil
John Doe
teyyibin resimdeki surati ruhu gibi cakma, yanlis ve fotosoplanmis...
bozkurtlar
işçi düşmanı akp ne kaldı satmadık şimdide tazminatlı işçileri satıyorsun sen liderler zirvesine girme boş yere bakanına emir ver şu tazminatlarla bir daha uğraşma boyunun ölçüsünü gerçekten alacağın gün çok yakın
Ergenekoncu
Sen burda boso bosuna anlatacagina Ergenekon'a Terör Örgütü diyenleri bir düsün onlarla mücadele yapmayi düsündünmü?oNLARA GELDIMI GÖZÜNÜZ GÖRMEZ KULAGINIZ DUYMAZ:Cünkü isinize öyle geliyor.Sizi varya sizii
Ergenekoncu
Esaretle yasamaya boyun egenlerin kanindan süphe ederim.Asla TÜRK degiller TÜRK kani tasimaz ve TÜRK olamazlar.
destanlar milletin geçmişidir
Ergenekon ismini daha fazla kirletme
EFSAN SEMİH
BU LİSTE TARAF LI GERÇEK LE ALAKA SI YOK GÜÇ LÜ İNSAN MAZLUMUN YANIN DA YER ALAN İNSAN DIR
Ergenekoncu
RTE ve A.Gül zaten Türk Milletinin gözünde SIFIRIN altinda SIFIR

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör