GENAR ARAŞTIRMA ŞİRKETİ GENEL SEÇİM ANKETİ SONUCU

Genar Araştırma Şirketi Genel Seçim Anketi Sonucu
Tarih:
28 Ocak 2014
Okunma:
8088

AK Parti'li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Gürsu'nun sahibi olduğu Genar Araştırma Şirketi'nin Genel Müdürü İhsan Aktaş'ın konuk olduğu programda 2015 milletvekili seçimlerine ilişkin yaptıkları araştırmanın sonucunu açıkladı.

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası partilerin alacakları oy oranlarındaki değişim merak konusu oldu. Konuyla ilgili araştırmalarını yoğunlaştıran anket şirketleri, vatandaşın nabzını tutmaya devam ediyor.

AK PARTİ YÜZDE 50'LİYİ ZORLUYOR

CNN Türk ekranlarında yayınlanan "Türkiye'nin Nabzı" programına konuk olan anket şirketi yöneticileri yaptıkları son araştırma rakamları kamuoyu ile paylaştı. Son seçimlerde resmi sonuçlara yakın bir oran tutturan GENAR'ın araştırmasına göre; 2015 seçimlerinde vatandaşların yüzde 48.9'u 2015'te Ak Parti'nin iktidar olmasını istiyor.

Programda diğer partilerin oy oranlarına ilişkin rakamları da paylaşan şirketin Genel Müdürü İhsan Aktaş,

CHP'yi destekleyenlerin oranını yüzde 25, koalisyon olsun diyenlerin oranını da yüzde 22.4 olarak açıkladı.

http://secimanketi.tv/news-images/genar-anket-sonuclari.jpg

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 37 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
AKIN
ARKADAŞLAR BOŞ YERE ÇENENİZİ YORUP DURMAYIN 2 AY KALDI SANDIKTAN AK mı ÇIKAR KARA mı ÇIKAR HEP BERABER GÖRECEĞİZ.11 YILDIR YEREL GENEL DÖRT BEŞ SEÇİM OLDU HER SEFERİNDE BOŞ BOŞ BAĞIRDINIZ.DİKKAT EDİN BUDA BÖYLE OLMASIN
müslüman kardes
Selamün aleyküm. T.C. Cumhuriyeti basbakinimiza hakaretler, AKP'yi secen vatandaslarimiza ve illerimize yobaz, Secim anketi yapan cesitli kurumlara yalanci diyen yorumcular, bir tek siz dogrusunuz. Siz masallah sadece milli iradeye degil, herseye saygisiz'siniz.
lj
niyet yobaz koyune gerek yok shirket zaten akp belediye bashkanlnlnmlsh :) ne kadar tarafslz arashtlrma ise
niyet
akp en iyi olduğum dönem bile yüzde 38 aldı yerelde. şimdi o oyu alabilmeniz için konyada bir yobaz köyünde araştırma yapmanız lazm:D
kamıl
y6alan yanlış anketlerle milleti kandırmayın ayakkabı kutlarının hesabinı verin önce
Metin
Genarsız demek lazım bu şirkete
Mehmet
seçimde bu sonuçlar çıkmazsa başbakanımız bunları kovsun Bence:)
yavuz
AKP'li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Gürsu'nun sahibi olduğu GENAR! Bu ahmak milleti ısmarlama anketlerle yönlendirin bakalım.
abbas yolcu
satılmış lar hırsızların yalancı anketçisi genar yuh yuh çalanlara yuh yuh soyanlara
Türk
akpnin anketi bunlar gel vatandaş.... anketlerde oy çıkan mhpnin iktidar olmasını kimse istemiyor yani öyle mi ? hahahah ufak atında inansınlar.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör