GENAR BAŞKANI İHSAN AKTAŞ METROPOLL BAŞKANINA HAKARET ETTİ!

GENAR Başkanı İhsan Aktaş MetroPOLL başkanına hakaret etti!
Tarih:
24 Mart 2015
Okunma:
9768

CNN Türk'te son oy oranlarını açıklayan MetroPoll Araştırma Şirketi Başkanı Özer Sencar'a, GENAR Başkanı İhsan Aktaş "Hoca kafayı yemiş" diyerek yanıt verdi.

CNN Türk'te Mirgün Cabas ile Her Şey programında ilginç anlar yaşandı.

MetroPoll Araştırma Şirketi Başkanı Özer Sencar'ın açıkladığı oy oranlarına GENAR Başkanı İhsan Aktaş "Hoca kafayı yemiş." diye karşılık verdi.OY ORANLARINI AÇIKLADI

MetroPoll Araştırma Şirketi Başkanı Özer Sencar, mart ayında yapılan araştırma sonuçlarını paylaştı. AK Parti'nin yüzde 41,7 CHP'nin yüzde 26, MHP'nin yüzde 17,8, HDP'nin ise yüzde 9,8 olduğunu söyledi.


http://secimanketi.tv/2015-genel-secimleri/METROPOLLSONANKETSO.jpg
AK Parti'den MHP'ye kaymaların olduğunu belirten Sencar, HDP'nin barajı aşması durumunda AK Parti'nin 255 vekil çıkaracağını belirtti.

"HOCA KAFAYI YEMİŞ"

Programda Sencar'ın Erdoğan'ın reytinginin düştüğünü söylemesi, programın bir diğer konuğu olan GENAR Başkanı İhsan Aktaş'ı kızdırdı. Aktaş, canlı yayında "Hoca kafayı yemiş" dedi.

ÖZÜR DİLEMEDİ

Bir süre sonra yayına yansıyan sözlerinden dolayı tepkiler geldiğini belirten Mirgün Cabas, Aktaş'tan özür dilemesini istedi. Ancak Aktaş, kimseye hakaret etmediğini belirterek özür dilemedi.


Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 8 Yorum

Recepgülegüle
Hepiniz bos adamsınız Türkiyeye Güvence Muharrem İnce Millet İçin Geliyoruz siz boş konuşmaya devam edin CHP ve Muharrem İnce uzak çeker
semih akdirek
"sag secmen" akpkk secimlere yakin gunlerde siyasetten hic anlamayan vatandaslarimizin oylarini para ile maasla ilgili olan yalan vaadlerle caliyor.hele sandik hileleri baska bir konu. sen cok vatanseversense cevrendeki siyasetten anlamayanlari uyandir vatana borcunu ode. 5 oy toplarsan bile yeter.
halk
Gorecez bakalım allah izniyle CHP MHP kazanacak bu secim de
Sezer
Şu adamın tipine bakarsanız AKPli olduğunu çok rahat anlarsınız zaten
sağ seçmen
hala anlamadınızmı,chp ve mhp olduğu sürece akp %48 den aşağı oy almaz.her seçim görüyoruz,millet muhalefeti sevmediği için akpye inadına oy veriyor...
DIM DIMI DIIMM
Ahaaa Simdi anladiiimm eyyyy ahaliii duyduk duymadik demeyiiinn Özer Sencar denen bu zaaat Paralelci veee ayni andaaaa biiir dabecidiiiirrr.Biziiim partimiziii yüzde 40 larda gösteriyoooooo,bu ne idigü belli olmayan bir ** .Bu ankeci,anketi sey yapmasi icin,ne istedide vermediiiiiiiiiik.( AKP)
ANKETLER
MetroPoll Araştırma Şirketi araştırma şirketinin MHP için gösterdiği oran neredeyse sonarın MHP için gösterdiği oran ile aynı.Sonar yüzde 18 göstermişken , bu anket şirketi ise 17.8 göstermiş.

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör