GERÇEK GÜNDEM ANKET SONUÇLARI

Gerçek Gündem Anket Sonuçları
Tarih:
31 Ağustos 2013
Okunma:
3931

Türkiye'nin siyasi haber sitelerinden gercekgundem.com adresinde yapılan anketlerin sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. Genellikle sol kesimin sık sık ziyaret ettiği bir site olan Gerçek Gündem, hükumeti sert şekilde eleştirmesiyle tanınıyor.

 Ziyaretçiler genellikle sol kesim olunca, özellikle CHP politikaları ziyaretçilere soruldu. Bunun yanında hükumetin yaptığı bazı çalışmalar da anket soruları içinde yer buldu.

CHP belediye başkan adaylarını nasıl belirlemeli diye sorulan ankete 9083 kişi katıldı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu nasıl bir yöntem dener bilinmez ama seçmenin % 55'i bir ön seçim yapılmasını istiyor.

Gezi Parkı sorunu, Hüseyin Aygün'ün çıkışları, milletvekili yaşının düşürülmesi, CHP'nin suriye politikaları gibi soruların da sorulduğu anketten çıkan sonuçlar çok tartışılacak..

 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 1 Yorum

Ö Lütfi
Sadece Muhteşem İftira dizisi anketine katılmıyorum diğerlerine katılıyor gibiyim. Dizi eleştirisinde de Başbakana katılmıyorum. 3 yıl boyunca gıkı çıkmadı.Dizinin yanlış olduğunu düşünüyorum

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör