GEZİCİ ARAŞTIRMA ŞİRKETİ SON ANKET SONUÇLARI!

Gezici Araştırma Şirketi SON Anket Sonuçları!
Tarih:
11 Mayıs 2015
Okunma:
35931

KKTC Cumhurbaşkanlığı seçimlerini nokta atışla bilen Gezici Araştırma Şirketi Başkanı Murat Gezici TV5'in canlı yayın konuğu oldu. Saadet Partisi-BBP ittifakı ne kadar oy alır? Araştırma şirketleri gerçekleri göstermiyor mu?

Murat Gezici Günden Yansıyanlar'da Kadir Öztürk'ün sorularını yanıtladı..

7 Haziran seçimine doğru kamuoyundaki son anketleri değerlendiren Gezici Ak Parti'nin oylarındaki düşüşün nedenlerini açıkladı. 

Milli İttifak'ın bazı şirketler tarafından bilerek gösterilmediğini belirten Murat Gezici bunun sebebini de söyledi. Gezici'ye göre Milli İttifak en yoğun oyu İstanbul'dan alacak..

İşte Gezici Araştırma Şirketi patronu Murat Gezici'nin o açıklamaları:

 

AKTİF TOPLUM MAYIS ARAŞTIRMA SONUCU
METROPOLL MAYIS ANKETİ SONUÇLARI
ORC MAYIS ANKET SONUÇLARI
SONAR'IN SON 4 ANKET SONUCU
DENGE MAYIS ANKETİ SONUÇLARI 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 22 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
halim
bu chp yandaşı çapulist gezici neyden bahsediyor?genel seçimde %50 yerelde %45 alan akparti,genel seçimde%38e düşmüşşş.kim inanır çapulcu :)
ŞAHMARAN ALTINÖZ
7 haziran seçimleri süprüz olaçak akp çok kan kayıp edeçek chp ön seçim yapması puhan kazandırdı mhp.ye karşı kençlig.de uyanma var hdp körler birlik yapaçak B.B.P akp aday olamayan vekiler el altı desdek vereçek akp darbe vuraçaklar kısaca AKP BİTEÇEK
serdar
Geziciyi ahlak fukarası akpliler dikkate amayabilir ama akpye yüzde 38 bileçok normalde aklı selim secmen akpyi baraj altı yapması lazımdı. Yerel secimlerde 43 almış bir parti 38 e inmesi çok doğal. Eşit secim yarışı olsa 35 i bilegöremezler.
Mesut
bu seçimde oyum saadet partisine milli ittifaka.. inşaAllah barı aşarlar da milleti açlık sınırının altından kurtarırlar.. bu ak partiye kaldıysak daha çook bekleyeceğiz zam için..
MİLLAD
İSA BİZ HALK OLARAK PAKET YAPTİK SEÇİM AKŞAMİ YERSEN AŞİRİYA KAÇMA MOTOR BOZULUR
serdar
Oyum milli ittifaga
DanTe
Bu adamı hükümete en muhalif medya bile ciddiye almıyo.aydın doğan bile bu yüzsüzün her seçimde çuvalladığını biliyor,tv'ye çıkarmıyor.benım cevremde mhp'ye veren yıne mhp'ye chp'ye veren yıne chp'ye verıyo akp'ye veren yıne akpye verıyo.akp bu secımde 43-44 altına kesınlıkle dusmez.
yasar
şimdi biri doğruyu söyledi 8 hazıranda saadet partisini yoğmeyen o gözler acaba ne söyleyecekler 8 hazıranda onu merak ediyorum hak geldi batıl zahil oldu
ahmet
milletin istediklerini olduğu gibi anlatmış, ama hükümet seçimi adam gibi sonuçlandırmayacak
isa
Hasan yemezsen paket yaptir. 8 haziran sabahi yersin
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör