HABERX ANKET İŞİNİ ÇÖZMÜŞ !

HaberX Anket İşini Çözmüş !
Tarih:
04 Ağustos 2013
Okunma:
3616

Türkiye'nin ilk haber sitelerinden biri olan ve muhafazakar kesimin sıkça takip ettiği HaberX.com öyle bir anket yaptı ki. Bu sonuçlar son yılların en farklı sonuçlarıyla dikkat çekiyor.

Takipçilerinin ideolojisi Ak Parti'nin en fazla oyu almasında şüphesiz etkili olmuştur ancak diğer oy oranları araştırma şirketlerinin yayınladığı sonuçların yanından bile geçmiyor.

Ana muhalefet partisinin 4. sırada yer almasından daha ilginç olan sonuçlar da var. Örneğin BBP'nin % 1 civarında oy ile anılıyor olması, HaberX anketinde ise % 12,6 oranında oy alması bu işte bir iş var dedirtiyor.

Genel başkanı Cem Uzan yurt dışından dönmedi ancak bu ankette Genç Parti sıralamaya girmiş durumda. Peki ya Alternatif Parti... İşte çok tartışılacak HaberX anketi sonuçları

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 6 Yorum

ergenekon
Ya arkadaş adı üzerinde akplilerin sitesi,yani akp seçmeninin sadece I.1 akp tekrar oy verrim demiş.Bunu da anlamak bu kadar zor olmasa gerek...
alperen
BÜYÜK BİRLİK PARTİİ GELİYOR !
e.mustafa berikman
Mhp haziran başında yapılan anketlerde 15 ilde bir iki puanla 2.sırada gösteriliyordu. yerel seçimlere 6 ay var.taplo çok farklı olur.mhp 19 20 il alır diyorum.
posmantel
bence çok saçma olmuş chp % 20 den aşağı almaz ki kaldı burda barajı aşamamış gösteriliyo
enteresan
bu anketi yaptıranlar kendileri inanıyormu acaba bu sonuca
Serkan Kesen
Ya bunların sitesinden farklı bir sonuç çıkmasını bekliyor musunuz ? 1. partiyi anladım da diğerleri çok ilginç. son yılların en farklı sonucu gerçekten de ;)

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör