HALUK İPEK: OY ORANIMIZ YÜZDE 50 ÜSTÜNDE...

Haluk İpek: Oy Oranımız Yüzde 50 Üstünde...
Tarih:
30 Aralık 2013
Okunma:
8531

AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, ellerindeki son anketi açıkladı.

AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, "Oylarımız yüzde 50'nin üzerinde. Hatta 17 Aralık komplo girişimi de bu desteği artırdı" dedi. İpek, AK Parti'nin gündeminde erken genel seçimin olmadığını söyledi.

Twitter'da açıklama yapan AK Parti Genel Sekreteri, erken seçim iddialarının doğruyu yansıtmadığını belirtti.
İpek, "Erken genel seçim yetkili kurullarımızda konuşulmadı. İma yoluyla bile gündeme gelmedi. Yapacak işlerimiz var" dedi.

17 Aralık sürecinin Gezi olaylarının devamı olduğunu öne süren Haluk İpek, "O zaman da parlamento çoğunluğuna çarpıp geri dönmüşlerdi, yine öyle olacak. Türk demokrasi tarihinde, birçok iktidar, bugün bize de yapılan komplolara benzer girişimler ile devrildi. Ama artık o günler geçti" değerlendirmesini yaptı.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 67 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
sakarya
Bu miilete oynan enbuyuk tuzak yok anketmis yok oy oaraniymis kimileri ayakabi kapi kutusunda milyon dolar lar goturur bunu da suymus buymus diye gecisdiriler bbunlarin parasi varsa bizim de ALLAHA HAVALE EDİYORUZ
eng.t.vhebr@hotmail.com
S...s kasetleri MHP'ye ve CHP'ye; yolsuzluk ve hırsızlık da AKP'ye yarıyor da 11 aylık iktidarında eşsiz hizmetler yapan ve belediye hizmetleri marka olan Saadet Partisi'ne 'Halka Hizmet Etmek' yaramıyor. Tam da ayetin belirttiği gibi bir durum.'İnsanlık hüsrandadır.'
muzo kürdiye
akp yi kürdiler birde barzani el altından destekliyor birde dış hain güçler siz gerzekleride köprü yol metro ile kandırıp vatanın yer altı zenginliklerini yağmalayacaklar sizin olsun duble yol köprü metro duble hainler
Khan
Erdoğan önce ABD ile işbirliği yaptı ülkeyi kalkındırdı şimdi ABD ve İsraile kafa tutuyor.Bu gidişat Saddam'ı andırıyor
gsayse1989@hotmail.com
halk büyük ustaya güveniyor.Bu seçimde de oy oranını yükseltecek AK PARTİ.
bilgin çobanoglu
arkadaşlar sayın başbakanımızla gurur duymamız lazım 2001 yılını lütfen hatırlayınız neler çektik
days
yapacak bir sürü işleri var daha..ayakkabı kutu fabrikası kuracaklar,görevden almaları gereken bir sürü insan daha sırada...oho..ne erken secimi..
AYAKKABI KUTU PARTİNİN BALONU
AKP BALONUNU BOŞA ŞİŞİRMEYE ÇALIŞMAN PATLAYAN BALONU ŞİŞMEZ BUNU SİZ DAHA İYİ BİLİRSİNİZ KENDİ KENDİNE MORAL VERMEYE ÇALIŞIYON AMA NAFİLE AYAKKABI KUTUSUNDAKİ DOLARLAR PARTİNİZDEN İSTİFA EDEN VEKİLLER HAKİMLERE,SAVCILARA VE POLİSLERE MÜDAHALELER NEDEN ACABA?
muzo
akp nin yaptığı hizmetler ortada daha önce asfaltımız , iki şeritli yolumuz yokken adam denizin altından metro karadan 4 şeritli yol hatta 3. köprüye başlıyor yiyorsada helal olsun 15 oyum 15 canım var hepsi tayip erdoğana feda olsun
HIRSIZ VAR
Bunlar halkla alay ediyor. Halkı soyanlar ilk seçimde halkın tokadını yiyecekler.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör