HEP ONLAR SORACAK DEĞİL YA, BİZ DE ONLARI SORDUK!

Hep Onlar Soracak Değil ya, Biz de Onları Sorduk!
Tarih:
27 Ocak 2014
Okunma:
4090

Anket şirketleri seçim yıllarında daha da popüler oluyorlar. Seçime 2 ay kaldı. Yine meydan kamuoyu araştırma şirketlerine kaldı. Seçimlere kadar birçok sonuç açıklanacak. Çok konuşulacak, çok tartışılacaklar.

Her zaman onlar soruyordu, bu defa biz onları sorduk size. Ne derece güveniliyor onlara. Her anket şirketi neredeyse bir parti ile ilişkilendirilmiş durumda. Biz de sizden gelen istekler doğrultusunda bir anket yaptık.

"Hangi Araştırma Şirketine Güveniyorsunuz?" diye sorduğumuz anketimize 11,052 ziyaretçi katıldı.

Sonuçlar gerçekten de araştırma şirketlerinin objektifliğini tartışmaya açacak. En güvenilen şirket Sonar Araştırma Şirketi olurken, seçeneklerden biri Sonar'ı da geride bıraktı..

İşte çok çarpıcı o sonuçlar:

http://secimanketi.tv/news-images/anket-sonuclari.jpg

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 10 Yorum

ATA
gene a k b diyok nedendiye soranlara akb olmasa muslumanim diyemez di turkiye islami oreti bizlere alamadan sorumlu arinc azindacikani bakin biz olmasak camat lari kabatirlar diyor vay bize vahlar bize
severde s`ye
biz zevki simdi degil erdogan ve belediye baskanligina, bakanliga atadgi tüm es dost,kapici,soför tayfasinin yuce divanda yargilanip idam edilince zevki ozaman alacak bu halk, belki simdi degil ama bu ani görmek icin nadasa yatmis bekleyen milyonlar var,sira bizede gelecek
Yaşasın TÜRKLER
HEPAR HEPAR HEPAR HEPAR HEPAR HEPAR Avrupadan ve Amerikadan gelen emir ile HEPAR Basın tarafından HALKTAN SAKLANILIYOR. Basın HEPAR'ı sansürlüyor.. Ve sansürlenen tek parti HEPAR.. işte bu yüzden HEPAR diyorum. Araştırın haklı olduğumu göreceksiniz.
severde s
Gercekler koyuyor ama umut iste belki gider diye burda yirtinanlar 10 senedir ayni laf bi bitmediniz zevk almaya bakin bence
Hepsi aynı
Hepside aynı , aha bu siteye bak akpnin siberleri burda akp nin genel seçim oylarını şişirmişler, Tezata bak belediye anketleri öyle değil ama.online anketlere bile müdahale etmişler ama artık pili bitti lambaya püf de.
sliga
evet akp hiç bu kadar düşmemişti deyip yerel seçim anketinde yüzde 39 diyen anket şirketi hangisiydi? geçen yerel seçimlerde yüzde 38 oy alan akp yüzde 39a düştü. nasıl bi rezillik,nasıl bi yandaşlık. beyin durmuş 5 mi büyük 6 mı büyük ayırt edemiyorlar.
MUHAMMED ARSLAN
çoğu akp nin bunlar anketler hergün yaptırıyorlar bu aralar sıkıştı tabi akp Allah büyük gün gelir devran döner hırsızlara ve vatan hainlerine oy yok
mert
seçim anketi tv den rica ediyorum, seçmenlerin yolsuzluklara karşı hassasiyeti nedir, o tarz anketlerde bekliyoruz.
kadir
icinde akp yanlisi, yandasi,yalakasi olmadigini bildigim iki tanesi var gezici ve sonar gerisi hepsi tayyipin parali silahsörleri!güya vatandasi yönlendirecekelr ama hepsi 2009 yerel secimelrinde kicinin üzerine oturmustu yanilmiyorsam birtek sonar gercek tahminleri yapmisti.
ABC
HIÇ BIRINE DAHI GÜVENMIYORUM ÇÜNKÜ BU ANKET FIRMALARI SAYESINDE TÜRKIYE KÖLE OLDU

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör