HEPAR LİDERİ OSMAN PAMUKOĞLU ÖYLE BİR LAF SÖYLEDİ Kİ..

HEPAR Lideri Osman Pamukoğlu öyle bir laf söyledi ki..
Tarih:
16 Kasım 2014
Okunma:
4727

HEPAR'ın Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Emine Ülker Tarhan'ın kurduğu Anadolu Partisi'ni ağır ifadelerle eleştirdi.

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Manisa'da bir gazetecinin, "Yeni kurulan Anadolu Partisi hakkında ne düşünüyorsunuz" sorusuna, "Dilekçe verme ile parti kurulur mu' Sen onu bana sor hemşehrim. Bu işler öyle bildiğin gibi değil. Bir de şu var; bir partiyi sakın eski kaşarlarla kurma olur mu, akrep gibi döner seni sokarlar" yanıtını verdi.

"İŞLER KÖTÜ VE BUNU HERKES GÖRÜYOR"

HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, partisinin Manisa'daki yeni il yönetimini ziyaret etti. HEPAR İl Başkanı Ahmet Turgay Öz ve partililer tarafından karşılanan Pamukoğlu, burada gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Seçimlere 7 ay kaldığını belirten Pamukoğlu, "İşler kötü ve bunu herkes görüyor. İktidarda bir parti var ve muhalefette de bir tanesi PKK'nın legal partisi olmak üzere 3 parti daha var mecliste. PKK'nın partisini bir kenara koy, ne yaptıkları belli. Diğer iki parti de düzenin partisidir."

"HALK İSTEDİĞİ İÇİN CHP'YLE DE MHP'YLE DE GÖRÜŞTÜM AMA..."

Halkın bunlardan ümidi kestiğini anlatan Pamukoğlu, şunları söyledi: "İktidardaki parti yine 2015 seçimlerine muhtemelen birinci parti diye çıkacak ama ne yapıp edip onun hükümeti kuracak oyu almamasını sağlamamız lazım. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Bu CHP ve MHP ile ilgili, halkın benden 5 yıldır ısrarlı bir talebi vardı. 'Oylar bölünüyor, ittifak yapılsın' diye. Ben bunlarla gittim görüştüm, bu ikisinin de yapacak bir şeyi yok. Sistemin bir parçası. Halk istediği için ikisiyle de görüştüm. Halk 'ittifak' diyor ama bunların bu işlerle ilgisi yok. Kendi koltukları, kendi şahsi çıkarları ve yeniden milletvekili seçilme duygusu dışında başka bir şey düşündükleri yok. Olaylar halkın gördüğü gibi değil. Bunların ne ülkeyle, ne halkla ne de çocukların geleceği ile uzaktan yakından bağları yok."

"BENİM KUŞAĞIMIN GÖRDÜĞÜ EN SEFİL DURUMDAYIZ"

Türkiye'nin Orta Doğu politikasını da değerlendiren Pamukoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Her yer karmakarışık, Suriye'de Türkiye hem IŞİD ile muhatap hem sınır. Batı Kürdistan dedikleri Kobani'de PYD ile görüşüyorsunuz. El-Nusra ile hududunuz var. Yani böyle karmakarışık, ana-baba günü gibi her yer. Bu böyle 1-2 yılda düzelecek, huzura kavuşulacak diye bir şey düşünülmesin. Biz bunlarla dip dibe yaşıyoruz. Bir de sınır, yol geçen hanı gibi bile değil. Han falan kalmadı. Dümdüz yol. Güvenlik tedbiri yok. Irak hududu 6-7 PKK'lı kampıyla kapatılmış durumda. Özerlik isteyen Barzani denilen bir adam var. Hiç değişmeyen. Peşmergelerin bizim sınırlarımıza girip böyle şarlatanlıklar geçiş yapmasını herkes gördü. Bunlar bir milletin kaldırabileceği bir şey değil. Benim kuşağımın gördüğü en sefil durumdayız."

ANADOLU PARTİSİNE GÖNDERME: BİR PARTİYİ SAKIN ESKİ KAŞARLARLA KURMA

CHP'den istifa ederek Anadolu Partisi'ni kuran Emine Ülker Tarhan hakkında bir gazetecinin sorusunu gönderme yaparak yanıtlayan Pamukoğlu, "Dilekçe verme ile parti kurulur mu? Sen onu bana sor hemşehrim. Bu işler öyle bildiğin gibi değil. Bir de şu var; bir partiyi sakın eski kaşarlarla kurma olur mu, akrep gibi döner seni sokarlar. Biz onu biliriz öğrendik diğerleri de öğrenir" dedi.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 13 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
doğan
İyi hoş da, oylar %0,1 onu napıcaz.. mhp tek çare
dursunyilmaz1
OYUM HEPAR'A. ALEVİCAN
İmre'n Ozenc
Oyum Ölünceye kadar Hepara olacak 12 Yıldır ülkesine hıyanet edip Çalan yalan dolan iftira ile sadece kendi menfaatlerini Düşünen Vatan hainlerine değil
PoyRaz
Aynen Paşa Emıne Hanıma uyarıda bulunuyor.. ama haberlerde ona kaşar demiş gibi Duruyor... Haber siteleri bir kere de olsa doğru ve düzgün haber yapamıcaklar gibi ..!
COSKUN
PASAM COK DERIN KONUSUYOR. HERKES ANLAMAZ!!
TC Turan Tasa
Katiliyorum Pasama .
zonguldaklı
tek umut hepar oylar hepa
asdf
Pasaya liderlik vasfi yok diyen kafaya yuh derim ben liderlik nedir bilirmisin? Binlerce askeri komuta eden adamda liderlik vasfi yok diyosun suan bilinen 10 12 liderlik cesidi vardir pasa bunkarin en az 6 7 sine uyar sen gelmis agizdan dolma konusuyosun yazik!!!
Aaah PASAM aahh
Degerli osman Pasa sana güvenimiz sonsuz amma sende liderlik vasiflari yok 1-Akici konusamiyorsun 2-Hazir cevapli degilsin 3-Anlattigin anladigin soru ve konulara hakim olamiyorsun.4-Cok dürüst iyisin 5-Edrafindaki liderlere bak yalan,iftira,dün öyle bu gün böyle bu millete kaypak olacaksin
TurkOgluTurk
Baskanim soylediyse dogrudur
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör