HÜDA-PAR İLE BDP TARAFTARLARI KAVGA ETTİ!

Hüda-Par ile BDP Taraftarları Kavga Etti!
Tarih:
30 Ocak 2014
Okunma:
2487

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde seçim çalışmaları sürdüren Hüda-Par ile BDP’liler arasında çıkan kavgada 10 kişi yaralandı.

Lice ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Hüda-Par ile BDP’liler bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu iki grup birbirine girdi.

Güvenlik güçleri olaya müdahale ederken, kavgada darp edilerek ve bıçakla yaralanan 10 kişi çevre hastanelere kaldırıldı. İlçede gerginliğin sürdüğü öğrenildi.

Kaynak: Vatan

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 16 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
ıslam
Batının faşist mhp si ile doğunun msrksist tekci zihniyeti arasında hiçbir fark olmadigı asikar.irkciligin her türlü sü seytan dan dir.adil bir düzen için oylar huda par a.
sedak K
yahu çokmu korkuyorsunuz iki arasında değil bir taraf saldıriyor sizler her seferinde iki arasında diyorsunuz bdp bölgede kendilerinden başka kimseyi kabul etmiyor kabul edin artık sizden ricamız haberi yazarken elinizi vişdanınıza kuyupta yazın
yıldırım
yiyin birbirinizi...
KIYAM LF
ECELİ GELEN KÖPEK CAMİ DUVARINA İŞERMİŞ BDP NİNDE YAPTIĞI BUDUR BAŞKA BİŞEY DEĞİLDİR.
yacan
hizbulvahşet hortladı yine.derin devletin karanlık ve tehlikeli katilleri
Alkan
Hüda - parı bilmem akpnin devamı diyorlar sionistlerin b planı diyorlar. Ama bdp nin ne b.. olduğu ortada Allah belalarını verecek .Türküz Atatürkçüyüz. Yaşasım Halkların kardeşliği.
baglar
dagdaki ermenileri şehre sokarsan olacagı buydu sonuna kadar HÜDA PAR
güneş doğuyor
onlarda bazı şeylerin farkına varmışlar o yüzden saldırıyorlar ve dahada saldıracaklar ama sabırlı olalım ve davamızdan vazgeçmiyelim kafırler istemesede allah nurunu tamamlayacaktır.. pkk nın kuduz köpekleri bu ülkeyı 40 yıldır cehenneme çevirmiş allah belalarını versin
mehmet
hüdapar bu ülkeye zarardir
mhplı
yıyın birbirınızı terorısler iki tororısler birbırlerıne dustu allah dahada beter etsın zızlerde daha bu kafa varken ekmegı bile bulamayacaksınız ınsallah
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör