HÜKUMETE KAMUOYU DESTEĞİ AZALIYOR MU ?

Hükumete Kamuoyu Desteği Azalıyor mu ?
Tarih:
18 Temmuz 2013
Okunma:
2971

Konsensus anketi Türkiye'de kamuoyunun olaylara bakışını gözler önüne seriyor. Son gelişmelere karşı Türk halkında nasıl bir tepki oluşmuş, partilerin olaylar karşısındaki tutumları, onları kamuoyu nezdinde nasıl bir algıyla karşı karşıya bırakmış ? Tüm bu soruların yanıtını Konsensus Araştırma Şirketi yaptığı kamuoyu araştırmasında analiz etti. 

Ak Parti ve Başbakan Erdoğan bu anket sonucuna pek sevinmeyecek. Çoğu kategoride Erdoğan'ın beklentilerini karşılamayan sonuçlar yer alıyor. İşte çok tartışılacak o sonuçlar:


 
 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 2 Yorum

Kemal
TAYYİP İN BÖYLE HER YERE SALDIRMASININ SEBEBİ BU İŞTE. GİDEREK OYLARI DÜŞÜYOR. CHP VE MHP DE HAREKET VE DEĞİŞİM OLSA ŞİMDİYE AK PARTİ ÇOKTAN ERİRDİ DE.. KILIÇDAROĞLU VE BAHÇELİ YE YATSIN KALSIN DUA ETSİN.DÜNYADA MUHALEFET AÇISINDAN BU KADAR ŞANSLI BAŞKA LİDER YOKTUR.
Ustura BAKIS
Görsel ve yazili basinin yüzde 98 Akp nin elinde yandas yalaka egerki basin tarafsiz dürüst görevini yapsa Allahima dinime Akp bir ay ayakta kalamaz.Nallari coktan dikmisti. iki tane tarfsiz TV kanali var Akp var gücüyle bu iki Kanala ceza yagdiriyor ve Sorusturma aciyor.O kadar.Nokta

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör