İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MEMNUNİYET ANKETİNE KATILIN !

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Memnuniyet Anketine Katılın !
Tarih:
19 Ağustos 2013
Okunma:
2017

Yerel Seçimlerin yaklaştığı şu günlerde kuşkusuz sonucu en fazla merak edilen il İstanbul. Türkiye'nin lokomotifi konumundaki bu ili alan parti, Türkiye'yi almış sayılıyor. Bu yüzden aday adaylığı konusunda da üzerinde en fazla tartışmaların olduğu il İstanbul. 

Ak Parti 2014 yerel seçimlerinde kimi aday gösterecek, henüz belli biri yok. Başbakan Erdoğan aday adayları içinden bir seçim yapacak. Aday adayları da henüz kesinleşmedi. Ama adaylık niyeti olanlar twitter üzerinden bu isteklerini duyurmaya çalışıyorlar. Bakan Egemen Bağış'ın böyle bir niyeti olduğu biliniyor. Kadir Topbaş'ın da yeniden aday olmak istediği gelen haberler arasında. Adaylık süreci kesinleşene kadar Ak Parti'nin ileri gelenlerinden bir çoğu bu niyetini dile getirecek gibi görünüyor.

Peki Ak Parti İstanbul'da başarılı mı ? Ak Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın çalışmalarını halk nasıl görüyor, nasıl buluyor ?

Biz de bunu merak ettik ve sizlere soruyoruz.  

İstanbul'da Sayın Kadir Topbaş'ın çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?

 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 1 Yorum

BU SAYFAYA GİRMEK GEREKSİZ
Admin : ** Sitemizde yoğunluktan dolayı önbellekleme yapılmakta. Bu da verilen oylar ve beğenileri 3 dakika sonra sayfada göstermektedir. Beğenmemek içinse üye olmanız gerekmektedir. **
admin,senin hangi partiden olduğun belli,beğen butonunu kendin kullanıyorsun anlaşılan,ben okadar beğenmedim ama oy oranları hiiiç değişmedi NEDENSEE

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör