İŞTE BASINA SIZAN 15 BÜYÜKŞEHİR ADAYI!

İşte Basına Sızan 15 Büyükşehir Adayı!
Tarih:
19 Kasım 2013
Okunma:
3924

AK Parti'nin büyükşehir belediyeleri için düşündüğü iddia edilen isimler sızdırıldı. Kabineden de isimlerin yer aldığı liste tartışılacak gibi görünse de bu isimlerin basına bilerek sızdırıldığı ve tepki çeken isimlerin son dakika manevrasıyla değiştirileceği iddia ediliyor.

Basına sızdırılan bu listede çok konuşulacak isimler mevcut. Örneğin Recep Akdağ Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı için düşünülürken, Bakan Fatma Şahin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilmiş.

Ak Parti'nin kulislere sızan 15 Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Görmek İçin Tıklayın

http://secimanketi.tv/news-images/15buyuksehiradayi-akparti.jpg

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 5 Yorum

akın
bu balıkesirde uğurlardan başka aday yokmu arkadaş.koskoca ak parti balıkesirde başka adaymı bulamadı.edip uğuru aday göstererek belediyeyi mhp ye hediye ediyorlar
anketçi
arkadaşlar şöyle düşünmek lazım istanbul seçimi zor olacak fakat burada bizce halk oyunu sarıgülden yana kullanabilir çünkü anketler sarıgülü gösteriyor ankara ise karışık ama oradada chp bir hamle yapıp muharrem ince derse ankarayıda alması kolaylaşır gibi
turangur
ankara buyuksehır beledıye bsskanlıgı adayı olarak melıh gokcek olmazsa ak partı ankarada secımı mhp kaptırır
Yunus Emre
ama size oyumu vermeyeceğim
John Doe
UYAN TÜRK!!! AMERIKAN KÜRTCÜ PARTISINE OY VERME! VATANINA IHANET ETME! NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE!

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör