İYİ PARTİ 2 PARTİ İLE İTTİFAK YAPIYOR

İYİ Parti 2 parti ile ittifak yapıyor
Tarih:
08 Nisan 2018
Okunma:
20596

Kurulduğu günden beri tartışmaların odağında olan Meral Akşener'in İYİ Parti'si ittifak yapacak mı diye beklenirken, Ak Parti'nin ısrarlı ittifak taleplerini geri çeviren Saadet Parti ile idam edilen Başbakan Adnan Menderes'in kurduğu Demokrat Parti'nin de içinde olduğu üçlü bir ittifakın gerçekleşeceği iddia edildi. 

Yeniçağ Gazetesi yazarı Batuhan Çolak, özel bir TV kanalının canlı yayınına katılarak yeni bir ittifak oluşumu hakkında çok çarpıcı iddialarda bulundu. Çolak, İYİ Parti, Demokrat Parti ve Saadet Partisi ile ilgili aldığı kulis bilgisini paylaştı...

İYİ Parti’nin, Saadet Partisi ve Demokrat Parti ile ittifak kuracağı söylentileri dolaşıyor… Konuyla ilgili KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara’nın sorularını yanıtlayan Yeniçağ Gazetesi yazarı Batuhan Çolak, aldığı kulis bilgisini canlı yayında aktardı.

İYİ PARTİ-SAADET PARTİSİ-DP İTTİFAKI

Çolak, “Son edindiğim ciddi bir kulis bilgisini sizinle paylaşayım. Demokrat Parti, yüzde 90 oranında İYİ Parti’nin çatısı altında seçimlere girmeyi kabul etmiş durumda yani anlaşmış durumdalar, el sıkışmışlar. Demokrat Parti’nin elindeki Fethiye Belediyesi de İyi Parti’ye geçtiğini açıklayacak. Yüzde 90 oranında Demokrat Parti, İyi Parti ile el sıkışmış durumda. Saadet Partisi de çok büyük ihtimalle olacak gibi gözüküyor.”

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör