İYİ PARTİ İSTİFALARI GELMEYE DEVAM EDİYOR

İYİ Parti istifaları gelmeye devam ediyor
Tarih:
06 Eylül 2018
Okunma:
2363

İYİ Parti istifa haberleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın istifalar hakkında yorum yapmaması dikkat çekiyor.

24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti'den milletvekili seçilmesine rağmen MHP'ye gene vekilin ardından başlayan istifa haberleri ile İYİ Parti gündemdeki yerini koruyor.

İYİ Parti Genel Merkezi'nin, 81 il başkanının yönetimleri ile birlikte istifa etmesini istemesinin ardından İzmir'de il başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, yaptıkları toplantının ardından istifalarını sundu.

İYİ Parti Genel Merkezi, 30 Ağusto'ta 81 il teşkilatının istifa etmesini istedi.

Genel Merkez'in talebinin ardından İzmir'de İl Başkanı Koray Ükünç ve yönetim kurulu üyeleri, son toplantılarını dün akşam saatlerinde yaparak, konuyu değerlendirdi.

İl Yönetimi, Genel Merkez'in isteği doğrultusunda istifa etme kararı aldı. Yapılan toplantının ardından asil yönetim, yedek yönetim ve disiplin kurulu üyesi toplam 150 kişi, görevi bıraktı.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör