KAMUOYU ONA SAHİP ÇIKTI !

Kamuoyu Ona Sahip Çıktı !
Tarih:
17 Haziran 2013
Okunma:
3765

Türkiye'nin köklü partilerinden biri olan Milliyetçi Hareket Partisi'nde 2002 seçimleri sonrasında yenilgiye uğrayan Genel Başkan Devlet Bahçeli, seçim sonuçları kesinleşmeden liderlikten ayrılmıştı. Parti yöneticileri ve üyelerin ısrarı ile tekrar genel başkanlığı kabul eden Devlet Bahçeli hala partinin başında ve en son kurultaydan da galip çıktı.

2011 seçimlerinden önce Farklı Ülkücüler adıyla internette karalama kampanyaları da yapıldı. Bahçeli en yakın adamlarını bu komplo ile kaybetti. Buna rağmen MHP seçimlerden beklenenin üzerinde oy aldı. Seçmen bu duruma tepki de gösterdi ama Bahçeli bu kargaşalı ortamı sakinleştirmeyi başardı ve şu anda partide sular durulmuş görünüyor.

Milliyetçi Hareket Partisi seçmenlerden sık sık aldığımız mesajlar çerçevesinde düzenlediğimiz anketten de Bahçeli'ye destek çıktı.

Sitemizde yaptığımız ankette seçmene: MHP'de Genel Başkan Değişirse Oy Verir misiniz? diye sorduk.

4720 kişinin oy kullandığı anket şöyle sonuçlandı: Oylama hala devam ediyor..
 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 8 Yorum

milaslı turancı
bizler yılların ÜLKÜCÜLERİ olarak DAVA LİDER DOKTRİN dedik isim sayıklamadık elbette yerimiz ülkücü hareketin en iyi ifade edildiği yer MHP olacaktır
hakan
YAV arkadaslar baskan kım olursa olsun oyunuzu verın baska partıye vermeyın unutmayın sız baskana oy vermıyorsunuz 3hilale verıyorsunuz
soner
osman pamukoglu gelsin mhpnin oyu 100/40dan aşagı çıkmayacaktır bahçeli akpnin ekmegine yag sürdü akpnin resmen bastonlugunu yaptı ve anketlerde 100/28de azımsanacak rakam degil BAŞKAN DEGİŞİRSE OY VERİRİM ORANI çok yüksek
cCc
Osman PAMUKOGLU veya Koray AYDIN gelse süper olur
tolga
bahçeli ne kadar durust temiz bir insan olursa olsun artık dınamızımını kaybettı yerıne kendı gıbı temız ama dınamık bır genc arkadasa bıraksa zaten MHP gereken desteği alacaktır.
ÜLKÜCÜ KIZ
DÜRÜSTLÜGÜN VE HAKKINDA HİÇ BİR DOSYANIN OLMAMASINDAN DOLAYI SAYIN BAHÇELİYİ SEVİYORUM
EKİNÖZÜ
BAHÇELİ:DÜRÜST,AÇIKSÖZLÜ,SAMİMİ,ONURLU,ŞEREFLİ,MHP ÖNDERİ OLARAK KENDİNİ VATANA MİLLETE ADAMIŞ,BİLİNÇLİ BİR LİDER.DEGİŞİM KONUSU.TÜRKİYE KAOSTAN KURTULSA PARTİYİ TEMSİL EDECEK BİRİNE TABİKİ BIRAKACAK.
Ayten Ülger
Bahçeli saf ve dürüst bir adam. Belki de Türkiye'de benzeri yoktur. Ancak artık bişeyler yapmalı ve yerini genç siyasetçilere bırakmalı diye düşünüyorum. 2014 seçimlerinden önce partide bir revizyon yapılmalı...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör