MELİH GÖKÇEK 757 HACININ ÖLÜMÜYLE İLGİLİ ÇOK TARTIŞILACAK BİR PAYLAŞIMDA BULUNDU

Melih Gökçek 757 hacının ölümüyle ilgili çok tartışılacak bir paylaşımda bulundu
Tarih:
25 Eylül 2015
Okunma:
6447

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Suudi Arabistan’ın Mekke kentinde Hac için gelenlerin barındığı Mina çadır kentinde yaşanan ve en az 757 kişinin hayatını kaybettiği belirtilen faciadan ‘vazife çıkardı’.

Twitter hesabından paylaştığı mesajda “Acımız çok büyük. Bu böyle devam etmemeli. Sorunu bize teslim etsinler, biz çözelim…” diye yazdı. Sosyal medyadan ise tepki gecikmedi.

Gökçek'in söz konusu mesajının altına bir çok kullanıcı Ankara sokaklarının su basmış hallerini eklediler.

İşte o tweet:

MELIHGOKCEKHABER

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 8 Yorum

eben
Oglum su herifi neden partiden ihraç falan etmediler hala. Adam safi ziyan
okur1953
İ. Melih sen önce kendi vazifenle uğraş belediyen düzgün işliyor mu,otobüslerin bakımı yapılıp insan katleden makinalara dönüşmesi engelleniyor mu. Senin görevin muktedire yaranmak, muhaliflere dava açmak ve medyada polemiklere girmek mi.
Ali saka
Adamsın melih gökçek..sözcü paçavrasının yalanlarını buralara yazıp siyaset yapanlara gülüyorum acınacak haldeler:)
BAHÇELİNİN AÇIKLAMALARINDAN BİR BÖLÜM
Ben merak ediyorum; her gün vatanın bir köşesinde bir aile büyük bir acı ile karşı karşıya kaldığında, anaların ağladığında, feryatların dillendirildiği bir ortamda evde nasıl uyuyor; çocuklarıyla beraber bir akşam yemeğini nasıl geçiriyor; hiç mi vicdanı sızlamıyor bu adamın?(odatv)Erdoğan hakkında
Olur, hadi bakalım
Haramzadeleri oralara alırlar mı bilmem k,? Ama eminim ki bizimki bir yolunu bulur.
12312321
DALGA GEÇİYORLAR
DEVLET BAHÇELİNİN AÇIKLAMASINDAN BİR BÖLÜM
Ben merak ediyorum; her gün vatanın bir köşesinde bir aile büyük bir acı ile karşı karşıya kaldığında, anaların ağladığında, feryatların dillendirildiği bir ortamda evde nasıl uyuyor; çocuklarıyla beraber bir akşam yemeğini nasıl geçiriyor; hiç mi vicdanı sızlamıyor bu adamın?(odatv)
camiyi kullanıyorlar
İzmir’in Menderes İlçesi’nin AKP’li Belediye Başkanı Bülent Soylu bir skandala imza atarak, caminin içinde canlı televizyon yayını yaptı .Yaklaşık yarım saat süren canlı yayında, AKP’li belediye başkanı bol bol icraatlarını anlattı, muhalefete çattı .(sözcü)

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör