MELİH GÖKÇEK BU SONUÇLARI HİÇ SEVMEYECEK!

Melih Gökçek Bu Sonuçları Hiç Sevmeyecek!
Tarih:
12 Kasım 2013
Okunma:
3799

Seçimanketi.TV olarak sitemizde kamuoyunun nabzını tutmaya devam ediyoruz. Ankara bölgesi için açtığımız ankette, ankaralılara "Melih Gökçek'i samimi buluyor musunuz ?" diye sorduk. Ankaralılar ankete ilgi gözterdi. Ankette şimdiye kadar tekil 2777 oy kullanıldı. Sonuçlarsa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek'in canını sıkacak türden çıktı. Öyle ki ankete katılanlardan 2344'ü yani % 84,41'i "Hayır hiç samimi değil" seçeneğini işaretledi.

http://secimanketi.tv/news-images/melihgokcekanketindensok-sonuclar.png

Ankete katılanlardan 388'i yani % 13,97'si de "Evet çok samimi buluyorum" dedi. 45 kiki de %1,67'si bu konuda kararsız olduğunu belirtti. Uzun yıllar Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Melih Gökçek internet üzerinden oylanan bu ankete ne kadar itibar eder orasını bilemeyiz. Ancak Gökçek'in interneti ve sosyal medyayı en etkin kullanan belediye başkanı olduğunu düşünürsek bu sonuçlar Gökçek'in moralini bozacak gibi.

Gel gelelim Sitemizde devam eden aday adayları anketine. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yaptığımız ve uzun süredir de devam eden anketimizde Melih Gökçek desteklenme itibariyle 2. sırada yer alıyor. Ankara'da en fazla oy alan kişiyse CHP'li Muharrem İnce.http://secimanketi.tv/news-images/melihanketsonuc.jpg

Ak Parti listesinde Melih Gökçek 484 oyla partisinde en fazla destek alan aday adayı durumunda. 19 kişi de olumsuz yönde oy kullandı Melih Gökçek için.

 

http://secimanketi.tv/news-images/muharremincesonuclar.jpg

CHP listesinin yanında Ankara listesinde en fazla destek alan aday adayı Muharrem İnce. İnce 529 destek oyuyla ilk sırada yer alırken, 10 kişi de Muharrem ince için olumsuz yönde oy kullandı. Melih Gökçek ve Muharrem İnce'nin adaylıkları kesinleşmedi.

 

 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 9 Yorum

tc soner
aa resimdeki i.melih gökçek degilmi:)))
Bir Dost
Didim'de MHP adayi Levent ilter 2.oylamada bu oylari gecti onu da bir yayinlayin...
ilayda
yine yanlış bir düşünce ve tam bir chp zihnıyeti birazcık gıpta ile bakmanız lazım değilmi melih bey ankara için bulunmaz fırsat sizin bile desteklemeniz lazım bence partizanlık yapmayın lütfen ve yapılan hizmete saygı gösterin
tcsoner
son beş yıla bak bi ne yapmışsın sonra gel pişkin pişkin aday ol topbaş yine istanbula bişeyler yaptı sen ne yaptı tweet atmak dedikodu yapıp halkla tartışmaktan başka ne yaptın?
ilayda
bence melih başkanın yaptıkları ortada ve yapacaklarıda ilerde allah izin verirse başkan seçildiği zaman elbette ankaramıza ve ankaralı kardeşlerimize daha güzel bir gelecek hazırlıyacaktır lütfen destekleyelim ama projesi olmayanda aday olmasın bence
TEK ÇARE MHP
TC yi kaldırana,Türklüğü ayaklar altına alana,terörle masaya oturana,Barzaniyle gurur duyana,çifçiye al ananı git-vatandaşa gavat-askere kelle diyene,ihaleleri yandaşlara peşkeş çekene oy yok.Ankarada Melih Gökçekten kurtulmanın tek yolu TC sigortası MHP dir
mhp
ankarı lar size cok iş düsüyor bu melihi başkan yapmayın
Yunus Emre
otuz mart günü seni gıdıklayacağız!
hülooooğğğğ
Fışkiye kırıldı, paramparça oldu Melih! Artık yol göründü Melih!

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör