MELİH GÖKÇEK KENDİ OY ORANINI AÇIKLADI!

Melih Gökçek Kendi Oy Oranını Açıkladı!
Tarih:
30 Ocak 2014
Okunma:
4720

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 97 bin kişiyle yapılan son ankette kendisinin oy oranının yüzde 51.45, CHP'nin adayı Mansur Yavaş'ın ise 36.08 olduğunu söyledi.

AK Parti Beypazarı Seçim Bürosu'nun açılışında katılarak Beypazarı adayı Tuncer Kaplan'a destek veren Gökçek, son anket sonuçlarını da açıkladı. Gökçek, şöyle konuştu:

"Ankara genelinde 97 bin kişi ile yaptığımız ankette şerefimi temin ediyorum ki oyumuz:

Yüzde 51.45 çıktı. CHP'li Mansur Yavaş'ın oy oranı yüzde 36.08, MHP ise yüzde 10 oranında. Beypazarı'nda da gün geçtikçe bize olan muhabbetiniz artıyor.

http://secimanketi.tv/news-images/melihgokcek-anket-sonucu-2014-grafik.jpg

Mansur Yavaş ile aramızda

1. Ankette arada 3 puan vardı benim lehimde,

2. Ankette 9 puana çıktı,

3. Ankette fark 12 puana çıktı.

Bu topraklara hizmet vermek için varız. Benim hizmetim çoksa bana oy verin, azsa vermeyin. Her zaman bir sözüm var, üçlü olsun güçlü olsun. İktidar AK Parti, büyükşehir AK Parti, inşallah ilçe de AK Parti'li olacak. Sonra da isteyin bizden, biz de size hizmet edelim. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır."
Beypazarı ilçesinin Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırlarına katıldığını anımsatan Gökçek, "Önce Ankara'nın ilçesiydiniz, artık Ankara Büyükşehir'in ilçesisiniz. Bundan sonra bu yolda birlikte yürüyeceğiz. Bugüne kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak, Beypazarı Ankara'ya bağlı olmasa da sanki bağlıymış gibi hizmet vermeye çalıştık" diye konuştu.

"ŞUBAT AYI SONUNDA ODTÜ YOLUNU AÇIYORUZ"

Gezi olaylarından sonra ODTÜ'de başlatılan eylemlerde de başarısız olunduğunu kaydeden Başkan Gökçek, "Şubat ayı sonunda inşallah ODTÜ yolunu açıyoruz" dedi. Aralık ayına gelindiğinde ise 5 davanın aynı anda açıldığını belirten Başkan Gökçek, özellikle seçim öncesi dönemin beklendiğini vurgulayarak, şöyle konuştu:

"Bunu anlamak mümkün değil. Ama ne yaptılar? Algı yönetimi yaptılar. Getirdi bir ayakkabı kutusu koydular, içinde 4.5 milyon dolar olduğunu söylediler. O neoconların, önceden insanlara algı yönetimi yapmak için zihnini bir yere endekslemek için yaptığı bir oyun. Kutu deyince yolsuzluk, kutu deyince Recep Tayyip Erdoğan, kutu deyince AK Parti, yani biz akla gelmeye başladık.

Ama esas soygun ne? Bilir misiniz cambaz vardır, panayırlarda gezer. Aniden düşüyormuş gibi yapınca 'cambaza bak düşüyor' diye bağıran cepçiler, ceplerden paraları çeker. Şimdi 'cambaza bakın' yerini 'kutuya bakın' aldı."

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 31 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
aabbas yolcu
gökçek ancak kendini kandırırsın
mansur ozbek
bence tecrube melih gokce
Onur sönmez
Sandık ta görüsürüz melih başkan  senin mi mhp nin mi
yalancilar
burada oyumu mansura vermem diyenler aslinda akpnin sanal parali adamlari oldugunu bilmeyen yok! yemiyoruz kocum bu oyunlari asil 1kusur yldir ankarada bi halt yapmamis olan, metrosunu bile bitirememis tweter gokceke oy vermeyecek kadar halk kendindedir, ankarada oylar mansur yavasa !
OLUR TARAFI YOK
KİMSE KUSURA BAKMASIN MANSUR YAVAŞ CHP YE UY MU YOOORRRRRR
OMURGALI SİYASET TEMİZ SİYASET
YILLARDIR PENSİLVANYADAKİ VB SÖZLER LE İLTİFAT !!!!! LAR YAĞDIRDIKLARI KİŞİNİN ONAYINI ALMAK İÇİN BU SEFER PENSİLVANYA YOLLARINA DÜŞENLERİ İBRETLE İZLİYOR BU HALK !!!!!!
lütfü
melih kendi evinde anket yapsa bu sonucu alamaz.
gökhann
ben oyumu mansur yavaşa vermem diyen chpliler aslında oyunu melih gökcege atmış olacaklar biliyorlar değil mi
hırsız
hırsız gokcek bu oylarıda ayakkabı kutularından cıkmısdır hırsıza herzaman hırzızdır
John Doe
Bende 2 milyon kisi ile anket yaptim oy oranim yüzde 99. Halk beni istiyor.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör