MELİH GÖKÇEK MASASINDAKİ ANKETİ AÇIKLADI!

Melih Gökçek Masasındaki Anketi Açıkladı!
Tarih:
16 Ekim 2013
Okunma:
2948

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yaklaşan yerel seçimler öncesi Ankara’da yaptırdıkları geniş kapsamlı bir ankete göre AK Parti’nin oyunun yüzde 55,3 olduğunu söyledi. 

Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti Genel Merkezi’nde parti içi bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Programda önce AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan bir konuşma yaptı. 

Bayramlaşma programına Ankara Belediye başkanı Melih Gökçek de katıldı. Gökçek, burada yaptığı konuşmada yakın zamanda yaptırdıklarını bir anketin sonuçlarını paylaştı. Normalde anketlerin 5 bin civarında kişiyle gerçekleştirildiğini belirten Gökçek, kendilerinin ise 45 bin 800 kişinin katıldığı bir anket yaptıklarını belirtti.

Gökçek, ankete göre kararsız oylar dağıtıldıktan sonra AK Parti’nin oy oranının yüzde 55,3 olduğunu kaydetti. Partililere “Bu daha az çalışalım demek değil” diye seslenen Gökçek, yüzde 60 oy oranına ulaşmak istediklerini kaydetti. 

Melih Gökçek’in ardından ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz konuştu. Kapusuz, bayramı vesile kılarak partilere seçim için çalışma yapmalarını tavsiye etti: “Sıkmadık el, çalmadık kapı ziyaret edilmedik ev bırakmayalım”

AK Parti’ye bayramlaşmak için gelen diğer partileri de ağırlayan Kapusuz, CHP’nin ziyaretinden bir not aktardı. CHP heyetinin kendilerine “Bir de muhalefeti tadın” önerisini getirdiklerini söyleyen Kapusuz, “İktidarı muhalefeti millet verir.” dedi.

Kapusuz, yaklaşam seçimler için hedeflerinin ise sadece seçimleri kazanmak değil, en yüksek oy oranına ulaşmak olduğunun altını çizdi. Kapusuz, bu seçimde “sandığı küçümseyenlerin, sandıktan başka yollara tevessül edenlerin gerekli cevabı milletten alacaklarını” dile getirdi. 

AK Parti Ankara yönetimi ardından bayramlaşmak için Genel Merkez’e gelen partililerle tek tek tokalaşarak bayramlaştı.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 16 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
sinan
melih gökçe ülkücü değil.ülkücülerden ve türk miliyetcillerinden oy alamaz.
ülkücü gençlik
neden korkuyorsunuz mhp nin oyunu alıyorsun birde çamur atıyorsun avucunu yalarsın inşallah biz taban olarak karar alacagız ankarada kim güçlü ise ona vereceğiz bu chp olur ve ya mhp olur ama sevdiğimiz isim var tabiki sayın ince olursa destekleriz
izzet
adamın yüzünde nur yok,buna o mu verilir. bi de din düşmanlığı diyorlar,valla din tüccarı olmaktan iyidir. AKP bize cennetten arsa satsın,hülooğğğğ
Istanbul
Kurban olun melihe
ZEKi KOYAR
"adam gibi adam " sen önce adam gibi adam ol senin gibiler Kemalistlere MHP'ye CHP'ye laf atamaz.Bizler Tanri dagi kadar Türk-Hira dagi kadar müslümaniz.Sen kendini bi arastir haydee...
hasan
ya bu adama kim inanır
adam gibi adam
chp ve mhp küfür tek millet yazıklar olsun yazıklar olsun. din düşmanlığı ortak tarafınız. sizi gidi kemalistler
hülooooğğğğ
elektrikleri kes, oy pusulalarını yak sonra da şu kadar oy aldım diye ortaya çık. sen ne kadar akıllısın melih. ne kadar zekisin öyle.
Yunus Emre
bu adamın canı gıdıklanmak istiyor
Halil
Melih senden nefret ediyorum. .. iki yuzlu melihhhh
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör