MHP GENEL MERKEZİ MERSİN İL TEŞKİLATINI GÖREVDEN ALDI

MHP Genel Merkezi Mersin İl Teşkilatını Görevden Aldı
Tarih:
26 Kasım 2013
Okunma:
2836

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Mersin İl Yönetimi genel merkez tarafından görevden alındı.

MHP Mersin İl Toplantısı'nda il yönetim kurulunun aldığı kararla, MHP Mersin İl Başkanlığı görevine getirilen Rauf Aydemir başkanlığındaki il yönetimi, bugün MHP Genel Merkezi tarafından alınan kararla görevlerinden alındı.

'AYDEMİR YERİNE SABAHATTİN KILIÇ'

Genel Merkez tarafından alınan kararla Rauf  Aydemir'in yerine Sabahattin Kılınç'ın getirildiğini bildirildi. MHP Tarsus İlçe Yönetimi'nin de görevden alınacağı iddia edildi.

 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 5 Yorum

olmaz ki
bu kadarıd fazla işinegelmeyen görevden al fethiyelimben behçet başkan gibi bir adamı aldı işine gelmeyen il ilçe başkanlarını alıyor kurultayda kendini desteklemeyen il başknlarını al kabine mi yönetiyorsun partimi oyum bu seçim dp ye boş koy mhp yi
sebebi
MHP Mersin il yönetimi belediye başkan adayına destek vermeyeceklerini söyledikleri için görevden alınmıştır !
bir lilal ugruna
hey gidi günler hey,gecmis zaman olurki anisi cihan degermis.nerde o eski ülkücüler 70 lerde Ankara Ulus yürüyüsü o disiplin o cesaret,simdi nerdee eski Ülkücüler hepsi fakir aile cocuklari köy menseliydi,tek hedefleri vatan sevdasiydi.Ya simdikiler ?.Hey gidi günler hey.
NEJDET
Oyları bölen asıl sizlersiniz Gelin Hepar a chpDEN mhpDEN işçi partisiNDEN...hepara gelmemek için bir neden söyleye bilirmisiniz ?
ELBİSTANLI
NE OLMUŞ YANİ DEMEKKİ GENEL MERKEZİN BİLDİĞİ BİR ŞEY VAR.ÜSTELİK GENEL MEZKEZ ÜÇ BEŞ KİŞİYLE YÖNETİLMİYOR.KARARIDA ÜÇ BEŞ KİŞİ DEĞİL KURUL ALIYOR.BÖYLE HABERLERİ FLAŞ HABER YAPIYORLAR.HALK NEDEN YAPILDIĞINI İYİ BİLİYOR.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör