MHP İSTANBUL ADAYI NETLEŞTİ!

MHP İstanbul Adayı Netleşti!
Tarih:
06 Aralık 2013
Okunma:
4044

MHP'nin renkli siması eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, MHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı oluyor. MHP Lideri Bahçeli'nin isteği üzerine eski Bakan Durmuş adaylığı kabul etti.Durmuş'un resmi açıklaması hafta sonu İstanbul'da yapılacak aday tanıtım toplantısında kamuoyuna duyurulacak.

Ankara kulislerinde merak edilen MHP'nin İstanbul adayı netleşti. MHP Lideri Bahçeli, koalisyon hükümetinin Sağlık Bakanı olan Osman Durmuş'u Büyükşehir Belediye başkanı adayı gösterecek. İstanbul teşkilatından destek alan Durmuş'un adaylığı hafta sonu yapılacak aday tanıtım toplantısında açıklanacak.

Koalisyon hükümetinin renkli isimlerden biri olan eski Sağlık Bakanı Durmuş, bir dönem önce MHP Kırıkkale Milletvekili olarak TBMM'de bulunmuştu.

Gazete Vatan

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 17 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
halisdarici@hotmail.com
MHP politikalarını gözden geçirip 76 milyon vatandaşın hepsine eşit yaklaşmadığı sürece kuruluşundan bu güne kadar olduğu gibi marjinal kalmaya mahkum kalacaktır tarafsız bir vatandaş
FB033
Türkiye de şu Kürt bu bilmem ne diye bir ayrım yapmak çok yanlış bir davranıştır,yurdunu seven herkes bu ülkenin vatandaşıdır.Yeterki yurdunu bölmek için onun bunun yörüngesine girip vatanını satmasın.
aklı selim
bilge adam rumuzlu cahil arkadaş... ben Kırşehirliyim. Osman .Durmuş ise Kırıkkalelidir. Kürt olduğunu zannetmiyorum ancak olsa ne değişir ki?? Kürt olmak suç mu? adam bölücü değil vatan haini değil. delikanlı dürüst biri. ne olacak şimdi? yala bakim tükürüklerini.
bilge adam
arkadaşlar osman durmuş Kırşehirli bir Kürt :)) mhp liler bunu bilmiyor mu
kahrolsun ırkçılık
mhplilerin hepsi ırkçıdır. Allah ırkçıları kahretsin
gercekler
Dogu perincegin ocalanla teroristlerle dagdaki resimlerini hatirlayiniz.
BAYRAK ve VATAN
MHP li ismet Büyükataman Perincek ve iP hakkinda aciklamasini ayipliyorum.Sunu herkes biliyorki TGB ve iP Büyükataman gibi kendini bilmezden bin katli daha fazla Türklügü,Bayragi,Cumhuriyeti,Atatürkü savunuyor.Vatan savunmasi bagirmakla olmuyor.TGB ve iP her yerde ya MHP nerde ?
123
OSMAN DURMUSU HAFIFE ALMAYINIZ EN BASTA BIR ESKI BAKAN OLMASIYLA BOMBA BIR ADAY KENDISI ARKASINA ISTANBULU SURUKLEYECEKTIR. SARIGULE OY VERMEK SACMALIK O SADECE DIS GORUSUNUS.
İsbarahAn
Oylar sarigul e
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?Oy Ver
Sonuçları Gör
Başlangıç: 15.06.2021 Bitiş: 15.06.2021