MHP İSTİFASI, CHP İLE SONUÇLANDI

MHP istifası, CHP ile sonuçlandı
Tarih:
06 Kasım 2018
Okunma:
13936

MHP’li Kurucaşile İl Genel Meclis Üyesi Hasan Karakurt partisinden istifa ederek CHP’ye geçti. 

Bir ay önce MHP’den istifa ettiğini belirten Karakurt 31 Mart yerel seçimde de CHP İl Genel Meclisi üyeliğine aday olduğunu söyledi. Eski CHP’li olan Hasan Karakurt yuvaya dönmüş oldu. 

KARAKURT’A ROZETİNİ İL BAŞKANI İLKNUR ERKAN TAKTI

Cumhuriyet Halk Partisinin Şadırvan caddesindeki parti binasında gerçekleşen toplantıda Hasan Karakurt’a parti rozetini CHP Bartın İl Başkanı Hatice İlknur Erkan taktı. Rozet takma töreninde CHP Bartın merkez ilçe başkanı Hacı Gölbucaklı, Kurucaşile CHP’li eski belediye başkanı Hüseyin Sevim ile partililer hazır bulundu.

CHP İl Başkanı Hatice İlknur Erkan yaptığı konuşmada; “MHP’den istifa ederek CHP’ye katılan Kurucaşile İl Genel Meclis Üyesi Karakurt’a Partimiz adına çok teşekkür ediyorum ve hoş geldiniz. İnşallah yerel seçimlerde hep beraber el ele vererek başarıyı yakalayacağız.” ifadelerini kullandı Hasan Karakurt’un CHP’ye geçmesiyle CHP’li  Amasra İl genel meclis üyesi Orhan Çaça ile birlikte İl genel meclis üyesi sayısı 2’ye yükseldi. MHP’nin ise il genel meclis 1 eksilerek 3’ten 2’ye düştü.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 3 Yorum

ali
medenböyle oluyor anamalmümkündeyil
Adayımız: Yusuf Kiremit'dir
Aydın Söke Belediye Başkan Adayı Milliyetçi, Ülkücü Olmalı; Fakat İktidar Partisinden Olmalı. Bu Söke için Kaçınılmazdır
Bahaeddin
Ak Partinin diğer adayları nerede?Burada görünen adayların hiç birisine oy yok.

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör