MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİN SON OY ORANI!

Milliyetçi Hareket Partisinin son oy oranı!
Tarih:
21 Mart 2015
Okunma:
4388

MHP Kurultayı'nda konuşan MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, partisinin son oy oranını açıkladı.

2015 genel seçimleri ne ilişkin Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) 11. Olağan Büyük Kurultayı'nda açıklama yapan MHP Grup Başkanvekili Oktay Vuralpartisinin oy oranına ilişkin açıklama yaptı.

MHP Kurultayı Ankara Arena Spor Salonu'nda "Bizimle Yürü Türkiye" sloganıyla bugün gerçekleştiriliyor.

"YÜZDE 20'Yİ GEÇTİK"

AK Parti'nin 13 yıldır Türkiye'yi yönettiğini anımsatan Vural, "AKP Türkiye'ye umut vermiyor, sorunları erteliyor. Belirsiz bir ortam var. Dolar birinin konuşmasıyla inip çıkıyor. Milli ve manevi değerlerimizin için boşalıyor. Muhafazakarız diye yola çıkanların muhafa ettiği bir değer kalmamıştır" dedi.

Oktay Vural, ayrıca MHP'nin son oy oranını da açıklayarak, "Yüzde 20'yi geçtik." dedi.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 28 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
KOMİK HAYALLER
Eski mhpli ama suan 5 senedir AK GONULLU OLARAK DİYORUMKİ Mhp %17 Yİ GORURSE OPSUN BASİNA KOYSUN..EGER BU SONUCLAR CİKMAZSA ULKEYİ TERKEDEM A.Q..NET OLARAK YAZİYORUM AK PAR%47.CHP%24.MHP%17 HDP%9 DİGER %3
Bilgehan
Allahın izniyle ilk oyumu kullanacağım. MHP inşaallah iyi bir hava yakalar. Cümleten selametle.
alparslan
mhp stop yazan vatandaş daha cesaret edipte adını bile yazamamışsın sonrada kalkmışsın mhp ye laf söylüyorsun neymiş efendim ülkücüyümde akp ye oy vereceğim bak bak lafa bak sen babanı kandır zaten mhp nin senin gibi döneklerle işi olmaz bunuda bil
YILMAZ
benim ve ailemin oyu MHP ye türkiyede çizgisinden şaşmayan tek parti BİZİMLE YÜRÜ TÜRKİYE
eski akpli
mhp dışında vatanımıza laik parti kalmadı önce vatan gerisi gelir zaten
GULDEN
VALLAHI BILLAHİ BİRŞEYLER OLUYOR.. BU MHP YE COK OLUYORLAR COK
Eyyüp mustafa berikman
Artık 46 yıllık mhp iktidara gelmeli.anapta DYP de birçok mhp li isim vardı.akp dede var.mhp liler artık başka partileri değil kendi partilerini iktidara taşımalı lar.
mustafa yalçın
Bu zamana kadar hep ak partiye verdim ama bu çözüm süreci hıyanet sürecine döndü. biz hiç kimseyi ayırmadık ve hep beraber yaşadık bu memlekette yıllarca. nevruz bayramındaki olaylar bizi iyice uyandırdı. ailecek 10 kişi mhp ye oy vericez. birçok insan mhp ye oy vercek. inşallah hayırlısı olur.
MHP
Cumhurbaşkanlığı seçimine bakarak değerlendirmek nasıl bir saçmalıktır.Ben çok MHPli ve CHP li tanıyorum Ekmeleddin'e oy vermeyen o seçimde seçilen aday yanlıştı ondan dolayı oylar düştü yoksa %45 rahat bulurdu.
Ulas
Agzi olan olan konusuyor arkadas. Milleti keriz yerine koy bakalim @MHP stop. Biz de yedik senin ulkucu oldugu. Kac lira kazaniyorsun akpkk dan. Sen once rakamini acikla!!!
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör