MUHARREM İNCE İSTANBUL ANKETİNDE İPİ GÖĞÜSLEDİ

Muharrem İnce İstanbul anketinde ipi göğüsledi
Tarih:
19 Ekim 2018
Okunma:
3392

CHP'nin İstanbul adayı kim olacak diye merakla bekleyen CHP'li seçmenin gönlünde yatan ismin Muharrem İnce olduğu ortaya çıktı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde adaylığı gündeme gelince "Ön seçim" yapılması durumunda adaylığa sıcak bakabileceğini açıklayan İnce'nin, Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaptırdığı ankette de ilk sırada yer aldığı ifade ediliyor.

CHP'nin parti tabanından büyük bir desteği olan Muharrem İnce'nin İstanbul adayı olması durumunda CHP'nin İstanbul'u alabileceği konuşuluyor. Ancak Kılıçdaroğlu bunu bir tehlike olarak da görüyor. Eğer İnce çok yüksek bir oy oranı ile seçilirse, CHP Genel Başkanlığı için yeniden kolları sıvayabilir. İstanbul zaferinin ardından büyük bir rüzgar da yakalayıp Kılıçdaroğlu'nu o koltuktan indirebilir. CHP Genel Başkanı şu anda bir ikilem içinde. CHP seçmeni ne olacaksa bir an önce olsun diyor.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör