MUSTAFA SARIGÜL BU ANKETE NE DİYECEK ?

Mustafa Sarıgül Bu Ankete Ne Diyecek ?
Tarih:
08 Eylül 2013
Okunma:
3516

ORC Araştırma, CHPseçmenlerinin tercihleri üzerine yaptığı bir araştırma ile dikkat çekti.

Ankette yer alan sorular ve sonuçları ise bir hayli ilginç. Ankette Kılıçdaroğlu'na rekor destek çıkarken, siyaset kulislerini alt üst eden Sarıgül'ün CHP'ye geçişini ise kimse önemsemiyor.

CHP SEÇMENİ SARIGÜL'Ü İSTEMİYOR

Özellikle Mustafa Sarıgül 'ün CHP 'den aday olup olmaması uzun süre medyanın gündemini işgal etmiş, Kılıçdaroğlu da Sarıgül konusunun uzamasından rahatsızlık duymuştu.

Kılıçdaroğlu'nun rahatsızlığı anket sonucuna da öyle yansımış ki, ankete göre "Sarıgül'ün partiye katılmasını" yüzde 88'lik bir dilim önemsemiyor bile.

Bu sonuçlar CHP'de çok tartışılacak. İşte O anketin sonuçları.. 


Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 16 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
aaa
topluma bu şekilde lanse etmeye çalısıyorlar.Bavulunuzu hazırlayın bu seçimlerde yolcusunuz.
kemal
bence eşbakan modeli ile kemo ve sarılangül birlikte gelsinler. Akparti ikisini birden şutlasın geridönüşüm kutusuna. maarrrem inceyide alın, garson gürseli de :D
Görkem Şan
Yine ORC ve yine sallamasyon, bölünme amacı taşıyan ama bir halt başaramayan komik bir anket. Böyle haberleri gördükçe ve propogandanın ne kadar basit ve başarısız olduğunu gördükçe...Siz de AKP ve tayfasının umutsuzluğunu hissedebiliyor musunuz?
Şahin Burç
Sarıgül CHP'ye katılsa bu iş toptan biter. Adamın arkasında Kılıçdaroğlu Bahçeli Tayyip'in toplam aldığı destekten daha fazla bekleyeni var.
Quardian
Bu sefer orc firması ters köşe yapmaya çalışmış bence.Yani herkes orc nin kime hizmet ettiğini biliyor yani çıkan sonuçta tersiymiş gibi olgılanacağı düşünülecek e ilgilenenlerde chp liler olacağına göre hesaplayın .Amaç parti içi bölünmeyi sağlamak.
HASAN
SARIGÜL GENEL BAŞKAN OLSUN AK PARTİLİYİM CHP'YE OY ATARIM
Şaka mı?
Çok ilginç, bence en az P'si önemsiyor. AKP'nin de çok önemsediği belli :)
Mehmet
Araştırmayı kimin yaptığı belli ama kimin yaptırdığı açıklanmamış. Muhtemelen bu araştırmanın yapılmasını ORC den AK Parti istemiştir. Öyle ise AK Partiyi Sarıgül korkusunun sardığının en bariz kanıtıdır.
ÇARE
kesinlikle çare sarıgül bu anket fiyasko chp sarıgül olmadan istanbulu alamaz !!!!
Sarıgül
Kesinlikle yönlendirme anketi. Çare Sarıgül.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör