MUSTAFA SARIGÜL DE AK PARTİ SAFLARINDA OLACAK!

Mustafa Sarıgül de Ak Parti saflarında olacak!
Tarih:
15 Nisan 2018
Okunma:
43955

Ak Parti Şişli İlçe Başkanı Ömer Fuat Günday ile CHP’li Mustafa Sarıgül yakınlaşması Şişli Siyasetinde çok konuşulacak.

Ak Parti Şişli İlçe Başkanı Ömer Fuat Günday bugün Mecidiyeköy Konyalı Camii’nde sabah namazı buluşması düzenledi. Sabah namazından sonra da kahvaltıya geçildi.

ŞİŞLİ’DEN BAŞKA SİYASETÇİ YOKTU

Bu etkinliğe Şişli’den resmi kurumlardan başka birimlerin olmaması ve siyaseten de sadece Ömer Fuat Günday ve Mustafa Sarıgül’ün katılması bu birliktelikle ilgili spekülasyonlara da çanak tuttu.

SARIGÜL AK PARTİ İLE SÜREKLİ YAKIN

Şişli Siyasetinde Ak Parti ile sürekli yakın ilişkileri konuşulan Mustafa Sarıgül’ün yaklaşan yerel seçimlerde bir türlü kendine parti bulamaması ve sürekli de arayış içerisinde olması son çare olarak Ak Parti’den aday olabileceği yorumlarına neden oluyor. Mustafa Sarıgül Şişli ne bir sosyal dernek yöneticisi nede bir başka sosyal statü ile değil siyasetçi kimliği ile anılması ona rağmen böylesi etkinliklere davet edilmesi bu yorumların yapılmasına neden olan önemli unsurlardan biri oluyor.

SAMİMİ GÖRÜNTÜLERİ RESİMLERE YANSIDI

Bu etkinlik sabah namazı ile başladı ve sabah kahvaltısı ile devam etti. Mustafa Sarıgül ve Ömer Fuat Günday’ın samimi sohbeti de fotoğraflara yansıdı. Yerel seçimlerde Şişli’den aday olabilmek için kendisine parti arayan Mustafa Sarıgül’ün sık sık Ak Parti ile görünmesi dikkat çekiyor.

SARIGÜL AK PARTI’NİN ŞİŞLİ ADAYI MI?

CHP’li olan Mustafa Sarıgül’ün CHP’nin etkinliklerinden daha çok Ak Parti Şişli etkinliklerinde boy göstermesi Ak Parti’nin Şişli adayının Mustafa Sarıgül olabileceği yorumlarına neden oluyor.

SARIGÜL GÜNDAY BULUŞMASI İLK DEĞİLDİ

Sarıgül’ün Ak Parti ve Günday ile yakınlaşması ilk de değildi. Geçtiğimiz günlerde de Kastamonular Derneği’nin organize ettiği uyuşturucu ile mücadele sempozyumu düzenlemiş ve Mustafa Sarıgül’ü de konuşmacı olarak davet edilmişti. Mustafa Sarıgül’ün konuşmacı olarak katıldığı uyuşturucu ile mücadele seminerine Ömer Fuat Günday izleyici olarak katılmıştı.

SARIGÜL ŞİŞLİ’Yİ KARIŞTIRACAK

Seçimlere bir yıl olmasına rağmen Mustafa Sarıgül şimdiden Şişli Siyasetinin dengelerini karıştırmaya başarabiliyor ise seçimlerin yaklaşması ile Şişli’de sıkıntılı bir seçim sürecinin yaşanacağı şimdiden sinyallerini veriyor.
Kaynak: Şişli Gazetesi

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 2 Yorum

Adem
hamuru AKP'ye çok uygun...
Ayıntap_44
Ak partiyi içine sindirirse Şişli için değil Büyükşehir için neden olmasın

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör