ÖCALAN SERBEST BIRAKILMALI MI ANKETİNDEN ŞOK SONUÇLAR!

Öcalan serbest bırakılmalı mı anketinden şok sonuçlar!
Tarih:
15 Aralık 2014
Okunma:
3100

Kamuoyu PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın idam edilmesini istedi. Yapılan anketten çıkan sonuçlar, Türkiye kamuoyunun Öcalan hakkındaki düşüncesini gözler önüne serdi.

Son günlerde basına yansıyan haberlerde, Abdullah Öcalan’ın kendisini vazgeçilmez olarak görmeye başladığı yönünde açıklamaları yer almıştı. DTK Eşbaşkanı Hatip Dicle tarafından aktarılan, İmralı’dan gelen son mesajlarda da Öcalan “15 Nisan 2015 tarihine kadar çözüm istiyorum. Sabrımın son sınırındayım” demiş ve hükumeti süreçte adım atması konusunda adeta tehdit etmişti.

Öcalan, Çözüm Süreci’nde vazgeçilmez bir figür olarak kendini değerlendirse de kamuoyu onun hakkında bu kadar iyimser değil. Rotahaber.com’da 24,096 kişi ile online olarak yapılan “Bölücü terör örgütü PKK'nın lideri Öcalan serbest bırakılmalı mı?” anketinin sonuçlarına göre; ankete katılanların yüzde 60,94’ü “Öcalan idam edilsin” dedi.

İşte “Öcalan İdam” anketinin sonuçları

http://secimanketi.tv/news-images/idamanketi-ocalanhaber.jpg

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 14 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
Adıyaman Türkmen
Türkmen kenti Adıyamanda 17 bin MHPLİ bin BBP li olarak asılsın diyoruz! Adıyaman İHANETE HAYIR DİYOR!
ahmet
serbest birakin
Tayyipnetor
İdam geri gelirse Tayyipte asılır
Müslüm Hazar
Akp onu serbest bırakacak Çünki seçimden sonra özerklik verecekler. Planlarını hazırlamışlar pkk ve akp arasındaki anlaşma bu ama pkk acele ediyor.Akp bu teröristi asmaz serbest bırakır.
cengiz kurtoğlu
idam edilsin her nefes aldığı gün ülkeyi karıştırıyor pkk yı diri tutuyor gebersin che guvera (kürtlerin chesi) gibi efsane olsun daha iyi... TÜRK MİLLETİ nin che si Son Başbuğ GAZİ M. KEMAL ATATÜRK tür. İster sev ister sevme ama tarihi gerçek budur.
John Doe
Aklimdan yaninda sallandiracak iki üc recep daha aklimdan geciyor....
CCKARADENİZ
YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ YAŞASIN HEPAR
Hepargeliyor.com
terör örgütü ile yapacaklarımız idam geri gelecek Osman PAMUKOĞLU
İhtiyar
"İhanetin bedeli idamdır ." Açın bakın, parti programına yada siyasi doktrinlerine bu parti dışında başka partide varmı acaba? Yada cesurca meydanlarda haykırabilen varsa gelin yorum yapın. Kim diye soracak olursanız, HEPAR; Osman Pamukoğlu.
samsunlu
Tek yol OSMAN PAMUKOGLU
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör