ORC ANKARA BÜYÜKŞEHİR ANKETİ SONUÇLARI

ORC Ankara Büyükşehir Anketi Sonuçları
Tarih:
16 Aralık 2013
Okunma:
5472

ORC Araştırma Şirketi yerel seçim öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Cumhuriyet Halk Partisi'nde adaylık konusunda kararsızlık yaşanırken, genel başkan ile parti içi muhalefeti karşı karşıya getiren süreç devam ediyor.

Böyle bir ortamda ORC Araştırma Şirketi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığıyla ilgili bir anket açıkladı.

Ankette CHP adayı olarak Mansur Yavaş ya da Muharrem İnce gösterilirse, seçmenin tercihi ne yönde olacak? Muharrem İnce'ye oy verenler küçük bir oranla, Mansur Yavaş'a oy verenlerin önünde bulunuyor.

CHPli ve MHPli seçmen Mansur Yavaş'ın adaylığına nasıl tepki veriyor ? İşte Son günlerin en ilginç anketinin sonuçları..

http://secimanketi.tv/news-images/anket-sonuclari.png

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 13 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
özlem
valla bu anketleri kiminle yapıyorlar aranızda hiç denk gelen varmı
vatandaşşş
yakında gökçeğin oğluda çokoprens olacak
Ahmet TÜRKMEN
Ben bir ÜLKÜCÜ olarak Mansur LAVAŞ'a oy vermeyeceğim, çevremede verdirtmeyeceğim! CHP ile kucak kucağa olan Mansur LAVAŞ'a oy veren ÜLKÜCÜ kendini muhasebe etsin, Mevlüt KARAKAYA gibi bir değer dururken kırıntılarla ve makam sevdalılarıyla bu çetin yollar aşılmaz!
Mehmet Selalmaz
Mansur Yavaş'ın 23,5 oranı hem haberle, hem oranla çelişiyor. Orana göre 48 23,5 14,2 5,3 = 91 ediyor. Haberde, Muharrem İnce ye oy verenler küçük bir oranla Mahsur Yavaş' ın önünde deniliyor. Muharrem İnce 34,6 göründüğüne göre, Mansur Yavaş ın da 32,5 olması gerekir.
Mehmet
Melih (AKP) = 48, Mansur (CHP) 23,5 , Mevlüt (MHP) : 14,2 Diğerleri : 5,3 bu durumda yüzde 91 ediyor. Arkadaşlar ben mi yanlış topladım acaba. Yada ankette kararsızlar varda ben mi göremedim.
halil elma 46 elbistan
ben kötu deyemem kimseye yapması reklam olur hekese insanlara dile duşer birgun
halil elma elbistan
kurmuş böyukler kurmuş mefatla değil gerçği ile olunur her hangi göruşte olursa olsun toplum bilmek lazım her insan eşittir r gerçek ölö bir eşya değiliz saygıyla her insanı severim halil elma 46 elbistan
Mehmet Selalmaz
CHP nin adayı Mansur Yavaş olursa; İ.Melih Gökçek : 48 Mansur Yavaş : 23,5 Mevlüt Karakaya : 14,2 Diğer : 5,3 Mademki alanda değil masada yapıyorsunuz bu anketleri, hiç değilse hesaptan anlayanları oturtun masaya, 4 rakamı toplayamayanlar la değil.Ben topladım
zaim
Ben ülkücüyüm CHP li mahsura oy vermeyeceğim sayın Mansur düne kadar sana küfredenlerde nasıl bir sofrada oturacaksın sen de makam için davasını satanlardan oldun
imdat.66
yalandan kim ölmüş melih gökçekle kimse başa çıkamaz boşuna heveslenmeyin
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör